+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy S21 Ultra

Obaly pre Samsung Galaxy S21 Ultra


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S21 Plus, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

 

 

Vyberte si kryt na Samsung Galaxy S21 Ultra

Obaly, obaly, obaly. Dnes toľko skloňované doplnky k telefónu by nemali chýbať ani vo vašej výbave, zvlášť ak ste sa potešili luxusným kúskom Samsung Galaxy S21 Ultra. Tento telefón si totiž zaslúži tú najlepšiu starostlivosť. Kvalitným krytom ho ochránite pred vlhkosťou, prachom a nečistotami, ale je toho aj oveľa viac. Správny obal totiž poskytne smartfónu bezpečie aj pri pádoch na tvrdé povrchy či pri neúmyselnom poškodením ostrým predmetom. Jednoducho, nemali by ste sa s ním báť hodiť si telefón do vrecka, kabelky či do priehradky auta.   

Luxusné obaly na telefóny od etuo.sk

Obaly od etuo.sk však nie sú len príjemné na pohľad, ale dosahujú aj prvotriednu kvalitu. Vyrábame ich z odolných TPU materiálov, kvalitnej syntetickej ekokože či jemného silikónu. Presne sadnú na váš telefón všetkými výrezmi aj svojimi rozmermi, ľahko sa umývajú aj nasadzujú, ale len tak ľahko z vášho telefónu nikdy neskĺznu. Obaly, ktoré na prvý pohľad chránia len zadnú časť telefónu presahujú v skutočnosti niekoľko milimetrov nad povrch displeja, a tak ochránia aj prednú časť vášho Samsung Galaxy S21 Ultra pred znečistením a škrabancami v dôsledku pokladania mobilu na rôzne povrchy obrazovkou smerom dolu.  

Krásny a výkonný Samsung Galaxy S21 Ultra

Priprvate sa na to, že vám telefón Samsung Galaxy S21 Ultra vyrazí dych. Prichádza totižto s s procesorom Exynos 2100, piatimi zadnými fotoaparátmi, 6,8 – palcovým displejom alebo batériou s kapacitou 5 000 mAh. Samozrejmosťou je podpora 5G, zvýšená odolnosť a návrat slávi aj 3,5 mm jack. Pridajte si k tomu celkom originálny a maximálne prepracovaný dizajn, ultra rýchlu čítačku odtlačkov prstov či tlačidlo pre asistenta Bixby a získate ideálneho spoločníka na každý deň.