+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy S21 Plus

Obaly pre Samsung Galaxy S21 Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S21 Ultra, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

 

 

Krásne a praktické kryty na smartfón Samsung Galaxy S21 Plus

Vyberáte si aj vy obal na telefón, ale neviete ako na to? Poradíme vám! V prvom rade by ste sa mali rozhodnúť, ktorý typ obalu by vám najviac vyhovoval svojou funkciou. Bude to knižkový obal, ktorý môžete vyklápať a dopriať si tak ochranu nielen zadnej ale aj prednej strany vášho telefónu? Alebo naopak stavíte na menej nápadný silikónový model, ktorý síce chráni len zadnú stranu mobilu, avšak napriek presahujúcim okrajom nad displej sa postará aj o bezpečie vašej obrazovky? 

Vyberte si vhodné materiály a vzory puzdier

Ak máte jasno, môžete sa presunúť do ďalšieho štádia: výber materiálu obalu. V Našom e-shope vám totiž ponúkame nielen klasické plastikový kryty, ale aj jemné silikónové puzdrá, obaly z ekokože, veľmi odolné karbónové kryty či gumené obaly. Novinkou sú tiež drevené puzdrá či gravírované kryty so zaujímavými motívmi. Keď teda viete, ktorý materiál si zvolíte, ostáva posledný krok: vybrať si vzor svojho obalu. Ste typ, ktorý preferuje kvetované kryty alebo sa naopak uspokojíte s jednofarebným prevedením či dokonca celkom transparentným krytom? Rozhodnutie bude len na vás. Majte však na pamäti, že ho môžete ešte kedykoľvek zmeniť a doobjednať si aj obal, ktorý na začiatku rozhodovania nebol vašim favoritom. Tie mnohokrát na mobiloch sedia ešte omnoho viac. 

Hľadáte dokonalosť? Zvoľte Samsung Galaxy S21 Plus

Hľadáte exkluzívne zariadenie s odskúšanou značkou a prvotriednym výkonom? Potom sa spoľahnite na najnovší Samsung Galaxy S21 Plus. Čo vám prináša? S dych berúcim 8K rozlíšením videa a snímkovou frekvenciou 24 FPS môžete bez straty kvality z videa kedykoľvek vystrihnúť záber a použiť ho ako fotografiu. S batériou s kapacitou až 4 800 mAh a podporou rýchleho bezdrôtového nabíjania zas ponúkne výdrž dlhšiu ako 24 hodín. A aby ste mohli mať pri používaní telefónu kľud, je odolný proti vode a prachu podľa štandardu IP68.