+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy S21 FE 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - čierna>

Obal na mobil Corko Case - čierna

19,90 €
/ skladom

Na obal na Samsung Galaxy S21 FE 5G nikdy nie je neskoro

Na kvalitný kryt, ktorý ochráni váš telefón, nie je nikdy neskoro. Ale ani dosť skoro. Preto si ho na mobil skúste nasadiť už v momente, keď svoje nové zariadenie vytiahnete z krabice. Predídete tak zbytočným škrabancom, vrypom, preliačeniam a ďalším poškodeniam spôsobených nedbalým pádom telefónu na zem. Aj keď sa totiž čo najlepšie snažíte chrániť svoje zariadenie, každému môže pri zhone zariadenie vypadnúť z ruky na chodník alebo kamennú podlahu. Aj keď sa mu na prvý pohľad nič nestane, vnútorné komponenty otrasmi a nárazmi trpia rovnako, ako vonkajší kryt zariadenia. Preto je najlepšie chrániť svoj smartfón hneď od začiatku a predĺžiť tak jeho životnosť na maximum. Keď k tomu pridáte sexy výzor krytu na telefóne, získate nielen ochrancu, ale aj módny doplnok na každý deň.

Ako si vybrať ideálny kryt na mobil

Hľadáte obal na Samsung Galaxy S21 FE 5G, ale neviete, ako sa máte rozhodnúť? Keďže vám ponúkame stovky možností, môže sa objednanie len jedného krytu zdať ako neľahká úloha. Dovoľte nám teda, aby sme vám s výberom dokonalého puzdra trochu pomohli. V prvom rade si premyslite, kam svoj telefón bežne beriete. Ako s ním vyzerá váš bežný deň? Pracujete v náročných podmienkach? Váš telefón vám často padá z rúk? Alebo ho so sebou beriete na športy a iné aktivity? Potom sa pre vás ideálne bude hodiť čo najodolnejší obal. Puzdrá vytvrdené karbónovými vláknami hravo odolajú aj najtvrdším pádom a vyzerajú fantasticky. Veľkým pomocníkom by pre vás mohol byť aj gumený „bumper“ krty, ktorý dokáže absorbovať energiu nárazu, a tak poskytnúť mobilu čo najvyšší komfort. Pokiaľ však pracujete na relatívne pokojnom mieste a telefón nosievate najčastejšie vo vrecku nohavíc alebo v kabelke, doprajte si jednoduchší model, ktorý telefónu nepridá žiadne zbytočné centimetre navyše. Priesvitné kryty na Samsung Galaxy S21 FE 5G z kolekcie Ultra Slim sa budú perfektne vynímať na vašom mobile, dodajú mu jednoduchý lesk a zvýraznia jeho originálny dizajn. Pokiaľ naopak milujete farby a vzory, vyberte si niektorý obal z našej série Etuo Design Case. Na svoje si v nej prídu milovníci prírody, geometrických vzorov, mramorových motívov, abstraktných akvarelov, boho štýlu aj vintage fotografií. Vybrať si môžete aj špeciálne obaly s vianočnými motívmi, obrázkami exotického ovocia, veľkonočnými zajačikmi alebo jesennými listami vo vetre.

Kryt s vlastným motívom sa bude hodiť aj vám

Pokiaľ si z našej ponuky nedokážete vybrať jeden z hotových modelov obalov, nezúfajte a radujte sa! Práve pre vás sme si pripravili možnosť, ako si objednať puzdro podľa vašich predstáv. Vyrobte si ho sami v našom jednoduchom online editore. Na kryt s vlastným motívom môžete použiť fotografie seba a svojich priateľov, detí, rodiny alebo domáceho miláčika či si z neho spraviť motivačnú nástenku, ktorá bude zobrazovať všetky vaše ciele a sny. Vašej fantázii sa medze nekladú. Vaše fotografie doplňte o textové polia, obrázky z pripravenej galérie alebo farby podľa vášho výberu. Že nemáte inšpiráciu? Prehliadnite si, aké kryty si vytvorili influenceri na našom Instagrame etuo.sk. Vaše motívy vytlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby vynikla každá farba a konečný efekt bol neodolateľný. Ak budete potrebovať poradiť alebo pomôcť, obráťte sa na nás a spoločne vytvoríme kryt na Samsung Galaxy S21 FE 5G vašich tajných snov.

Ultrarýchly a ultravýkonný Samsung Galaxy S21 FE 5G

Smartfón so skvelou výbavou v elegantnom dizajne, to je Samsung Galaxy S21 FE 5G. Ponúka vám Dynamic AMOLED 2X displej s uhlopriečkou 6,4 palcov, rozlíšením 2 340 x 1080 pixelov, rýchlou obnovovacou frekvenciou 120Hz a s 32 MPx integrovaným predným fotoaparátom. Ďalej si s týmto telefónom iste rýchlo zvyknete na batériu s vysokou kapacitou 4 500 mAh aj fotoaparát s 12 + 12 + 8 MPx rozlíšením. To všetko s úžasne rýchlym čipsetom a najmodernejšími prvkami, ktoré využívate každý deň.