+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy S21

Obaly pre Samsung Galaxy S21


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy S21 Plus, Samsung Galaxy S21 Ultra, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
 
Obal na mobil Flip Fantastic - vlk>

Obal na mobil Flip Fantastic - vlk

16,90 €
/ nedostupné

 

 

Kvalitné puzdrá na Samsung Galaxy S21

Ak hľadáte kvalitné obaly na svoj telefón, ktoré ho ochránia pred poškodením v dôsledku pádov, vlhkosti alebo iných mechanických vplyvov, ste na správnej adrese. Naše puzdrá totiž spĺňajú aj tie najvyššie ochranné štandardy a sú vyrobené z prémiových materiálov. Napríklad z TPU, ktorý je vďaka svojmu precíznemu spracovaniu vysoko flexibilný ale zároveň odolný rovnako ako jemné silikóny či ekokoža. Zvoľte si teda puzdro, ktoré vám bude najlepšie sedieť a bude spĺňať všetky vaše bezpečnostné požiadavky.   

Aký kryt si vyberiete z našej ponuky?

Teraz je len na vás, ktorý obal si z našich stránok vyberiete. Uznávame, ľahké to však asi nebude. Ak chcete naozaj nechať vyniknúť dizajn svojho výnimočného Samsung Galaxy S21, stavte na transparentný kryt. Ten nechá zažiariť práve váš mobil vo svojich farbách a tvaroch. Ak ste naopak milovníkom farieb a vzorov, zvoľte si obal z kolekcie Fantastic. A ak zvykne váš telefón často padať na zem, riešením pre vás bude veľmi odolné karbónové puzdro či obal typu „bumper“. Tieto kryty odrážajú poškodenia doslova ako nárazníky. Kožené puzdrá z ekokože si zas zamilujete vďaka ich jemnej textúre a zemitým farbám. Nech sa už rozhodnete akokoľvek, nezabúdajte, že nie je nič jednoduchšie, ako svoje rozhodnutie zmeniť a objednať si nový obal presne podľa vašich najaktuálnejších preferencií. 

Prémiový smartfón Samsung Galaxy S21

Modelový rad Galaxy S od Samsungu patrí každoročne k tomu najlepšiemu, čo trh mobilných telefónov ponúka. Výnimkou nie je ani model S21. Tento telefón je revolučný hneď v niekoľkých ohľadoch. Prichádza s 8K videom, aké poznáte len z kinových plátien, neuveriteľne rýchlym čipom, fantastickými fotoaparátmi a taktiež naozaj výkonnou batériou, ktorá podrží váš výkon po celý deň. Pripočítajte si k tomu ešte 5G prepojiteľnosť a nádherný dizajn v jemných a moderných farbách a získate dokonalého spoločníka na každý váš deň.