Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy S20 Ultra

Obaly pre Samsung Galaxy S20 Ultra


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 FE, Samsung Galaxy S20 Plus, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1035
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Máte už svoj kryt na Samsung Galaxy S20 Ultra?

Ak ste odpovedali slovkom nie, mali by sme to rýchlo napraviť. Telefón Samsung Galaxy S20 Ultra si so svojimi ultra vychytávkami zaslúži, aby ste mu kryli chrbát. Doslova. Zvoľte preňho osobného strážcu, ktorý k nemu nepustí zbytočné odreniny, špinu, prach ani škrabance. A naviac to spravte štýlovejšie, ako kedykoľvek predtým. Zo širokej ponuky na etuo.sk si určite vyberiete presne ten štýl obalu, ktorý na tento smartfón sadne ako uliaty. Tvarom, precíznymi výrezmi aj jemným ale zato odolným materiálom. Silikónové kryty telefón tesne obopnú, dodajú mu ten správny lesk a bezpečie aj pri pádoch na zem. Odolné puzdrá z TPU materiálu sú zas schopné ochrániť telefón zo všetkých strán.  

Vyberte si podľa svojho vkusu

Áno, materiály, presnosť a ochrana sú dôležité. Ale pri krytoch na telefón by mali byť samozrejmosťou. Vy hľadáte obal, ktorý presne vystihne vašu osobnosť a doplní váš štýl do 100% dokonalosti. Ste tak trochu minimalista? Potom si vyberte obal s mramorovým vzorom, ktorý je jednoduchý a má čisté línie. Ak ste naopak klasik, zvoľte priesvitný kryt, ktorý nechá vyniknúť dizajn vášho Samsungu Galaxy S20 Ultra. A ak máte radšej niečo pestrejšie, spoľahnite sa na bujné kvetinové záhony či žiarivú nálož trblietok. 

Ultra smartfón v každom smere

Ak hľadáte naozaj výnimočné mobilné zariadenie, ktoré vás neohromí len svojim dizajnom, ale aj funkciami, upriamte pozornosť na Samsung Galaxy S20 Ultra. Táto ultra novinka obsahuje množstvo prvkov, ktoré si jednoducho nemôžete neobľúbiť. Začnime so 108 MP fotoaparátom, ktorý vyniká funkciou 100-násobnej zoom technológie. Po prvýkrát tak v telefóne môžete vidieť aj predtým ukryté detaily. Zabúdať netreba ani kvalitu natáčania a sledovania videí, ktorá sa transformovala do 8K, čo predstavuje rozlíšenie o 4 krát vyššie ako Ultra HD a 16 krát vyššie ako Full HD. Naviac fotografie môžete prenášať či zdieľať pomocou 5G modemu hyper rýchlym tempom.