+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy S20 Plus

Obaly pre Samsung Galaxy S20 Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 FE, Samsung Galaxy S20 Ultra, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

 

 

Ochrana telefónov kvalitnými krytmi je dôležitá

Nad bezpečnými obalmi na telefóny rozhodne netreba hádzať rukou. Bez nich by sme totiž naše inteligentné zariadenia jednoducho nedokázali ochrániť od nečistôt, tenkých vlásočnicových škrabancov ale aj hlbokých vrypov či od odlomkov pri páde smartfónu. Ak je naviac obal doplnený o tvrdené sklo alebo o pevnú fóliu na displej, nie je sa čoho obávať. Všetky naše obaly z TPU materiálu sú veľmi odolné, flexibilné, ošetrené oleofóbnou povrchovou úpravou proti zanechávaniu odtlačkov a aj výrezmi či rozmermi presne sadnú na váš Samsung Galaxy S20 Plus. Silikónové kryty naviac vystupujú niekoľko milimetrov nad okraj displeja a tak aj keby vám telefón spadol z výšky, nedôjde k poškriabaniu či priamo rozbitiu jeho displeja.

Puzdrá na telefón presne sedia

V ponuke Etuo.sk nájdete celý rad krytov na mobilný telefón Samsung Galaxy S20 Plus, ktoré perfektne sedia práve na tento typ telefónu. Všetky výrezy vám na telefón padnú ako uliate a puzdro na mobil zároveň nebráni užívaniu mobilného telefónu. Môžete s ním ďalej telefonovať, písať správy, používať vaše obľúbené aplikácie, fotiť, počúvať obľúbenú muziku alebo ho pokojne pripojiť na nabíjačku. Kryt skrátka priľne na váš mobilný telefón a nie je potrebné ho nijako prispôsobovať či odstraňovať. Vyberte si ten najvhodnejší obal pre seba, ktorý bude naviac presne ladiť vášmu štýlu aj predstavám. A ak už svoj obal vybraný máte, vyberte jeden aj pre svojich priateľov, rodinu či blízkych. Neexistuje praktickejší a milší darček.

Samsung Galaxy S20 Plus poteší aj náročných používateľov

Nová generácia telefónov Samsung v podobe Samsung Galaxy S20 Plus zavítala na trhy s telefónmi a fanúšikovia značky sa nemôžu tešiť viac. Tento model telefónu má opäť modernejší dizajn s väčším priestorom pre zadný fotoaparát s piatimi osobitnými šošovkami a malým kruhovým výrezom pre selfie kameru. Ak chcete ísť s dobou, tento telefón je jednoducho „must have“.