Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy S20 FE

Obaly pre Samsung Galaxy S20 FE


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Plus, Samsung Galaxy S20 Ultra, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1042
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Štýlové kryty na Samsung Galaxy S20 FE

Noste na svojom telefóne silikónový kryt, ktorým všetkým poviete maximum o svojom dokonalom štýle. Mal by byť ako vyrobený pre vás – kvalitný, s vašimi obľúbenými farbami a vzormi vyjadrujúcimi vašu aktuálnu náladu. To však nie je všetko. Vaše puzdro by malo poskytovať aj dokonalú ochranu proti pádu, poškriabaniu telefónu, odreniu aj vrypom. Ďaleko nenápadnejším nepriateľom mobilných telefónov je taktiež všade sa usadzujúci prach, ktorý môže mať vplyv na škáry a spoje telefónu nehovoriac o ničení jeho estetickej hodnoty.

Obal si vyberajte podľa toho, čo milujete

Obľúbenými sa medzi vami stali obaly z kolekcie Etuo Design Case s mramorovým vzorom a zlatými či striebornými doplnkami ale aj tie so vzormi divokých lúčnych kvetov. Na popularite však naberajú aj drevené kryty na Samsung Galaxy S20 FE doplnené o originálne vzory a jedinečnú drevokresbu či gravírované puzdrá. Tie majú okrem hlavnej platne na zadnej strane obalu aj gumené prvky po bokoch telefónu, takže vášmu telefónu poskytujú maximálne odolnú ochranu počas celého používania. Ak chcete na pracovných mítingoch či podujatiach pôsobiť elegantne, zvoľte minimalistický transparentný obal, ktorý nielen ochrán telefón ale aj vyzdvihne jeho rysy. Naopak ak ste temperamentná povaha a radi to okoliu dávate všemožne najavo, rozžiarte aj svoj telefón farbami z našej kolekcie, ktoré dodajú dobrú náladu a trochu optimizmu do každého dňa.

Perfektný Samsung Galaxy S20 FE môžete získať aj vy

Telefón Samsung Galaxy S20 FE vám prinesie množstvo zábavy aj prepracovaných funkcii v jednom. Fan Edition, skrátene teda FE, vám umožní vytvoriť pekné obrázky vďaka trojitému fotoaparátu s rozlíšením 12 MPx, optickému zoomu, autofocusu či optickému stabilizátoru. Iste si obľúbite aj funkciu poznávania tváre, odomykateľnosť pomocou senzora odtlačku prstov či rýchleho nabíjania. Na trh prichádza hneď v šiestich dokonalých farbách, ktoré zaujmú každého používateľa. Vybrať si tak môžete z nežnej ružovej, mentolovo modrej, snehovo bielej, marhuľkovo oranžovej, krvavo červenej alebo klasickej čiernej. Ako sa rozhodnete vy?