CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy S20

Obaly pre Samsung Galaxy S20


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Filtre Collapse
Model zariadenia 1090
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Doprajte si dokonalý obal 

Dokonalý obal na telefón musí mať všetko - odolnosť voči pádom, špine a škrabancom, presné rozmery tak, aby sadol na váš telefón každým výrezom a hlavne musí byť jednoducho prekrásny. Nech už to pre vás znamená čokoľvek. Z našej ponuky viac ako 300 krytov na smartfón Samsung Galaxy S20 si ale určite vyberiete svojho favorita. Zamerajte sa na moderné silikónové obaly, ktoré telefón pevne obopnú a naviac sa dajú pohodlne umývať alebo si vyberte odolný kryt, čo s vami v pohode prežije aj extrémnejšie podmienky, pády z výšky, vyliatu kávu či nebodaj nebezpečnú kombináciu kľúčov a telefónu v rovnakom vrecku kabelky.

Odolné puzdrá sú dnes „must have”

Vybrali ste si typ obalu na váš mobil? Skvelé, teraz je tu tá zábavnejšia časť. Výber dizajnu a farbičiek. Bude to puzdro s minimalistickým vzorom alebo ste skôr na pastelové kvetiny, trblietavé flitre či zvieracie vzory? Voľte podľa svojej osobnosti a toho, čo jednoducho milujete. Nezabúdajte, že váš obal nebudete každý deň sledovať len vy. Okrem iného ho bude každý vidieť aj pri vašich zrkadlových selfies, takže si dajte poriadne záležať. S obalom bude váš look pôsobiť hravejšie a naviac sa vyhnete poškodenému telefónu hneď na druhý deň po tom, čo ste ho získali. 

Expert na krásne fotky Samsung Galaxy S20 

Telefón Samsung Galaxy S20 je špičkou v triede telefónov s kvalitnými fotoaparátmi. Vo svojej výbave ponúka perfektné možnosti pre zachytenie tých najostrejších obrázkov a videí, naozaj výkonnú a naviac inteligentnú 4 000 mAh batériu, výkonný procesor a obrovský úložný priestor až 512 GB. Už na prvý pohľad vás zaujme aj svojim moderným dizajnom a prevedením v nebeskej modrej, jemne ružovej, dravej červenej, kozmickej šedej či klasickej bielej farbe. Doprajte si preto k telefónu Samsung Galaxy S20 obal, ktorý ho ochráni ale zároveň zachová jeho vzhľad a elegantný charakter.