CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Note 20

Obaly pre Samsung Galaxy Note 20


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy Note 20 Ultra, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1090
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyberte si ten správny kryt na Samsung Galaxy Note 20

Obaly, ktoré nájdete na etuo.sk, presne sadnú na váš Samsung Galaxy Note 20, kopírujú jeho výrezy, rozmery aj ďalšie dizajnové špecifiká. Vždy sa však musíte rozhodnúť, ktorý typ vám bude najviac vyhovovať. Ak váš životný štýl vyžaduje ochranu telefónu z každej strany, zvoľte si kvalitný knižkový obal. Ten môžete použiť naviac aj ako praktické puzdro na platobnú kartu či ďalšie drobnosti alebo ako stojan na telefón pri sledovaní filmov, seriálov alebo videí. Naopak pokiaľ dávate prednosť pokojným aktivitám, ktoré nevyžadujú najvyšší stupeň ochrany, pokojne si doprajte silikónový, drevený alebo plastikový kryt len na zadnú stranu vášho mobilu.

Štýlové obaly na mobil v etuo.sk

Radi by ste si vybrali obal na telefón, ktorý vystihne váš štýl a zároveň vás ochráni pri vašich aktivitách? Jeho výber je len na vás. My vám v našom internetovom obchode dáme viac ako 300 možností. Nechajte sa zlákať podmanivými farbami kolekcie Fantastic. Zapáčia sa vám skôr športové, cestovateľské, zvieracie alebo kvetinové vzory? Alebo ste skôr na vtipné obrázky? Mnoho z nás však miluje jednoduchosť a pocit, že jeho mobil vynikne aj sám o sebe. V tom prípade sú tu priesvitné transparentné silikónové obaly. Sú matné, takže na nich neuvidíte žiadne odtlačky prstov.

Dávka zábavy so Samsung Galaxy Note 20

S telefónom Samsung Galaxy Note 20 sa nudiť rozhodne nebudete! Jeho funkcia pripojenie na sieť 5G vám totiž zaručí ešte rýchlejšie sťahovanie a prezeranie videí, fotografií či akéhokoľvek internetového obsahu. Naviac si na prvý pohľad iste zamilujete aj celkom nový typ jeho farby: mystickú bronzovú. S displejom Dynamic AMOLED 2X si potom užijete živé a výrazné farby dokonca aj pri vysokom jase okolia. Pracujte s týmto luxusným zariadením rovnako rýchlo, efektívne a kvalitne, akoby ste mali pri sebe neustále svoj vreckový počítač a užívajte si jeho prepracované prvky.