Nájdi obal pre svoje zariadenia:
SAMSUNG
SAMSUNG GALAXY NOTE 10 PLUS
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Note 10 Plus

Obaly pre Samsung Galaxy Note 10 Plus

Smartphone Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10 Lite je úplne iný model telefónu.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď>

Obal na mobil Graver Case - meď

16,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - srdce>

Obal na mobil Graver Case - meď - srdce

17,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň>

Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň

17,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - dub - fľaša>

Obal na mobil Wood Case - dub - fľaša

17,90 €
/ skladom

Skvelé obaly na Samsung Galaxy Note 10 Plus

Luxusný telefón, ako je Samsung Galaxy Note 10 Plus si zaslúži prvotriednu starostlivosť. Presne tú mu poskytnete s kvalitnými obalmi, ktoré sú odolné voči škrabancom, odreniam, vrypom ale aj vlhkosti a nečistotám. Nikdy tak už nemusíte riešiť, kedy sa vám stihol telefón poškriabať a ako si ho čo najskôr nechať opraviť. Ak si prajete, aby dizajn vášho telefónu naozaj vynikol, stavte na transparentné kryty s tenkými okrajmi, ktoré dovolia vášmu Samsung Galaxy Note 10 Plus zažiariť. Ste naopak milovníkmi farieb a vzorov? Potom stavte na naše silikónové obaly s motívmi prírody, obľúbených jedál, s fotografiami luxusných áut či kvetov alebo s modernými mramorovými vzormi doplnenými o farby zlata. Používateľov s klasickým štýlom možno zaujmú skôr jednofarebné obaly a naopak párty levov potešia trblietavé alebo lesklé obaly z našej ponuky.

Užívajte si štýl aj bezpečie

Samozrejme, pri obaloch na telefóny nie je dôležitý len vzhľad, ale hlavne ich funkcie. Všetky obaly z etuo.sk sú maximálne odolné, ochránia váš telefón vďaka kvalitným materiálom a presným strihom pre váš telefón. Každý náš obal naviac na bočných stranách takmer o milimeter presahuje cez okraj displeja, a tak si môžete byť istí, že obrazovka je chránená aj keď si telefón položíte na stôl či na akýkoľvek rovný povrch.

Väčší výkon, vyššia rýchlosť a viac úložného priestoru. Samsung Galaxy Note 10 Plus

Ak hľadáte telefón, ktorý presne zapasuje to vášho pracovného života, spoľahnite sa na Samsung Galaxy Note 10 Plus. Výrobcovia totiž vedia, že žiadny čas nie je vhodný na to, aby sa vám vybila batéria, a tak pre vás pripravil technológiu, ktorá zaručí, že telefón sa vám bez upozornenia nikdy nevybije. Naviac nabíjacia technológia Super Fast Charging vás dostane späť na 100 % v priebehu niekoľkých minút. Vďaka obrovskému rozsahu internej pamäte až 256 GB a externému úložisku 1 TB s ním ako bonus získate pamäť ako vo vašom počítači!