CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Note 10

Obaly pre Samsung Galaxy Note 10


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy Note 10 Lite, Samsung Galaxy Note 10 Plus, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1094
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Váš Samsung si zaslúži to najlepšie

Zakúpili ste si nový Samsung Galaxy Note 10 a máte obavy z toho, aby sa vám hneď v prvých dňoch neodrel, nepoškodil či inak neznehodnotil? Potom by ste mali zvoliť istotu zakúpiť naň odolný obal, ktorý ho doslova podrží aj v tých najnečakanejších situáciách. Vyberte si z našej ponuky viac ako 400 druhov obalov a po otestovaní uvidíte, že smartfón si bez obalu nebudete do budúcna vedieť už ani len predstaviť.

Drevené, gravírované alebo silikónové obaly?

Správny klasik sa pozná na prvý pohľad – často aj vďaka obalu na telefóne. Drevené obaly radu Wood Case pritiahnu oči vášho okolia a zároveň zaručia, že váš telefón bude neustále spätý s prírodou. Drevené dosky totiž do puzdier vkladáme s reálnymi vzormi a motívmi, ktoré v kombinácií vytvoria unikát. Vďaka odolnej gume a použitiu viacerých vrstiev sú tieto kryty naviac nesmierne odolné. Gravírované obaly z kolekcie Graver Case vám zas poskytnú neopakovateľnú kombináciu ochrany, štýlu a originality. Vyberte si vzor, ktorý sa vám najviac páči a striedajte ho pokojne aj s ďalšími motívmi z našej kolekcie. Tieto obaly sú celkom originálne, pretože pokiaľ nevlastníte gravírovací stroj, je tento design nenapodobiteľný. Skvelým doplnkom vášho Samsungu budú aj silikónové obaly vyrobené z kvalitných TPU materiálov. Veľmi jednoducho sa čistia, váš mobil ochránia pred následkami pádov i menších nárazov, skvele sa držia a naviac vyzerajú dokonale.

Samsung Galaxy Note 10 Plus splní vaše sny o dokonalosti

Nielen elegantný a moderný design, ale taktiež skvelú kvalitu fotografií, dobrú výdrž batérie a výkonný AMOLED displej ponúka telefón Samsung Galaxy Note 10 Plus. Mnohí si pri ňom obľúbia hlavne malé S Pen, bez ktorého sa už v budúcnosti obídu len ťažko. Rad Note je od prvých dní favoritom hlavne medzi manažérskymi smartfónmi a jeho nová generácia to len potvrdzuje. Okrem toho, že je najväčším telefónom, je rozhodne aj najrýchlejším.