+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy M51

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
 
Obal na mobil Flip Fantastic - vlk>

Obal na mobil Flip Fantastic - vlk

16,90 €
/ nedostupné

 

 

Obaly na Samsung Galaxy M51 ako základ bezpečia

Pripadá vám, že sa váš Samsung Galaxy M51 postupne ošúchava, škriabe a znehodnocuje? Prestaňte len bezradne mykať plecami a niečo s tým urobte. Ideálnym riešením je zadovážiť si kvalitné ochranné príslušenstvo – obal na mobil doplnený o fóliu či tvrdené sklo na displej. V našom e-shope nájdete jedny z najkvalitnejších modelov na trhu. Sú vyrobené z TPU materiálov, ktoré sa vďaka svojim odolným vlastnostiam používajú aj v automobilovom či strojárenskom priemysle. Na niektoré sa používa aj syntetická koža či jemný a hladký silikón. Veľmi obľúbenými sú u nás aj drevené obaly s originálnymi prírodnými motívmi či gravírované kryty doplnené kovovými prvkami. A ak chcete naozaj silnú ochranu, vyberte si gumené „bumper“ puzdro. To totiž dokáže bez problémov aj absorbovať mechanickú energiu nárazu a tým dokonalé ochrániť mobil pred rozbitím nárazom na tvrdý povrch.

Krásne a zároveň kvalitné. To sú obaly od etuo.sk

Ak sa rozhodnete investovať do puzdra na telefón, nemal by byť len kvalitný, ale aj presne vyhovovať vašim estetickým požiadavkám. Nič sa totiž nevyrovná pocitu, keď si na mobil nasadíte nový kryt a jednoducho sa na neho neviete vynadívať. Kryty kolekcie Etuo Design Case vás aj vaše okolie upútajú hneď na prvý pohľad. Náš grafický tím ich totiž pripravoval s maximálnou dávkou citlivosti pre detail a moderný štýl. Sú doplnené o prvky mramoru, drahých kovov, vzdušných pastelových kvetov alebo geometrických vzorov. Stačí si len vybrať.

Investujte do zariadenia Samsung Galaxy M51

Nový Samsung Galaxy M51 vám ukáže, ako má vyzerať moderný telefón plný nadčasových funkcií, ktoré si zamilujete. Ako prvá vás iste upúta neuveriteľná výdrž batérie pokojne až 3 dni bez potreby nabíjania vďaka kapacite 7 000 mAh. Jedným z najväčších lákadiel telefónu je taktiež jasný a ostrý 6,7-palcový sAMOLED Plus Infinity-O displej so zabudovanými najnovšími technológiami. Skvelý je aj fotoaparát s rozlíšením 64 Mpx s možnosťou vytvoriť aj niekoľko fotiek na jedno odfotenie, tzv. Single Take – Multiple Outputs. Rozhodnite sa pre jeho ochranu a budete si užívať jeho výhody ešte dlhé roky po zakúpení.