CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy M31s

Obaly pre Samsung Galaxy M31s


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy M31, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1091
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty na mobil z etuo.sk: kvalita a super ceny

Vyberáte si kryt na svoj Samsung Galaxy M31? Potom ste sa nemohli dostať na lepšie miesto! V našom elektronickom obchode nájdete viac než stovku rôznych motívov a obalov podľa vášho vkusu. Všetky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sa len tak nepoškodia pádmi, vlhkosťou a dokonca ani neopotrebujú zubom času. Stačí si teda len vybrať ten, ktorý sa vám najviac zapáči.

Vyberte si dokonalý kryt na Samsung Galaxy M31s

Chcete mať naozaj moderný telefón, ktorý o vás povie, že viete, čo sa nosí? Potom stavte na plastikové kryty na Samsung Galaxy M31 z kolekcie Etuo Design Case. Tieto kryty sme pripravovali s našim kreatívnym tímom tak, aby ste sa so svojím telefónom už nikdy nemuseli hanbiť za svoje selfie o zrkadlo! Obsahujú modely s mramorovými motívmi doplnenými o zlaté pruhy, vkusné nápisy alebo iné detaily. Niektoré z nich žiaria pastelovými farbami, iné sme zas zladili do neutrálnych alebo šedastých tónov, ktoré sú práve trendy a k telefónu Samsung Galaxy M31 sa skvele hodia. Ak ste naopak viac klasikom ako vyznávačom moderny, prezrite si modely kolekcie Flexmat Case. Tie sú ako stvorené pre všetkých, ktorí chcú nechať vyniknúť hlavne dizajn telefónu a uprednostňujú ho pred zbytočnou farebnosťou. Či už si vyberiete cool silikónový kryt alebo plastikový obal na váš Samsung Galaxy M31, vedľa nikdy nešliapnete.

Moderný spoločník Samsung Galaxy M31s

Mobilný telefón Samsung M31s vás prinúti premýšľať nad svetom smartfónov inak. Objavte s ním krásne fotografie vďaka 64 MPx fotoaparátu s funkciou Single Take či možnosť rýchleho nabíjania 25W z 0 na 100 % len za 97 minút. Hneď na prvý pohľad vás iste zaujme aj sAMOLED Infinity-O displej, ktorý vyčarí z videí aj obrázkov dokonalé skvosty. Samozrejmosťou je pre Samsung M31s aj príjemný a elegantný dizajn a tlmené šedasté zafarbenie. Jeho kúpu rozhodne nebudete ľutovať!