CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy M30

Obaly pre Samsung Galaxy M30


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy M30s, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1094
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalitné obaly na Galaxy M30 sú liekom na obavy

Každého trochu pichne pri srdci, keď sa ich telefón nedopatrením poškriabe, ušpiní či nebodaj spadne a rozbije sa. Aj tých najsilnejších chlapov. Aj keď tvrdia, že ich to nezaujíma. Smartfón totiž nie je lacnou záležitosťou a každý si prirodzene dáva pozor na to, aby mu jeho hodnota vydržala čo najdlhšie zachovaná. Preto je najlepšie, pokiaľ si naň zoženiete odolný plastikový či silikónový obal tak, aby ste sa už o takéto nepríjemné udalosti nemuseli obávať. Užívajte si svoj telefón bez starostí a naše odolné kryty sa postarajú o zvyšok.

Silikóny proste letia...

...aspoň pri efektívnej ochrane smartfónov Samsung určite. Silikónové obaly telefón tesne obopnú a udržia ho vo svojom úchyte tak, aby s nimi bol v bezpečí nech sa deje čokoľvek. Pri pádoch, pri nárazoch, pri poškriabaniach. Naše silikónové kryty nevpustia k telefónom žiadnu špinu, prach či rozliatu tekutinu, preto sa nemusíte báť ani rannej kávy porozlievanej po celom pracovnom stole, na ktorom leží váš mobil. Majú naviac precízne vypracované otvory na všetky konektory a fotoaparát tak, aby ste neprepásli žiadnu príležitosť na použitie akejkoľvek funkcie, ktorú práve chcete.

Galaxy M30: Výkonná vlajková loď

Pokiaľ ste pri výbere svojho smartfónu siahli na Samsung Galaxy M30, urobili ste dobré rozhodnutie. Tento telefón predstavuje výkonnú vlajkovú loď radu M, ktorou výrobca zaradil na trh nielen ostrý a prepracovaný Super AMOLED displej, ale taktiež brilantnú dvojdňovú výdrž batérie. Bude tak pre vás tým najlepším spoločníkom hlavne ak milujete pozeranie videí tak často, ako sa to len dá. Širokouhlý fotoaparát telefónu je najlepší za denného svetla, o niečo slabší je pokiaľ sa snažíte urobiť kvalitné nočné zábery. Jednou nevýhodou telefónu je plastová konštrukcia, ktorá sa relatívne ľahko poškriabe. Práve preto sú tu však naše odolné obaly a kryty. Na tie si špina, škrabance a iné poškodenia jednoducho netrúfnu. A vy si môžete svoj Samsung Galaxy M30 užívať naplno.