+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy M21

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý>

Obal na mobil Graver Case - zlatý

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - les>

Obal na mobil Graver Case - meď - les

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova>

Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova

19,90 €
/ skladom

Obaly na Samsung Galaxy M21 na každý deň

Ani ten najlepší smartfón vám nevydrží veľmi dlho pokiaľ ho nebudete náležite ochraňovať proti pôsobeniu mechanických poškodení či vonkajším vplyvom. Práve preto by ste si mali pre svoj Samsung Galaxy M21 zaobstarať spoľahlivý a odolný kryt. V e-shope etuo.sk máte naozaj z čoho vyberať! Zvoľte si elegantný plastový obal z našej etuo dizajn kolekcie alebo siahnite po farebnom kryte Fantastic Case. Ak chcete svojmu smartfónu poskytnúť maximálnu ochranu, odporúčame vyskúšať knižkový obal Wallet Book Fantastic, ktorý váš telefón neochráni len zo zadnej, ale taktiež z prednej strany. A to aj pri spadnutí na tvrdšie povrchy. Módnym doplnkom v podobe obalu sa pre vás môže stať aj drevený kryt s jedinečnou potlačou dreva alebo gravírovaný obal pripomínajúci industriálny štýl. Výber bude len na vás.

Spoľahlivá ochrana

Zakúpiť si kvalitný obal na telefón je v dnešnej dobre už viac-menej samozrejmosťou. Keďže sú smartfóny relatívne drahou záležitosťou, snažíme sa o nich starať čo najlepšie a poistiť sa proti ich poškodeniu nech už sa deje čokoľvek. Naše telefóny totiž nebývajú bezpečne odložené v kabelke alebo doma v skrini, ale máme ich v rukách takmer neustále. To znamená, že nás postihuje aj vyššie riziko pádu alebo mechanického poškodenia zariadenia. Kvalitný obal vám zaistí ochranu nielen pred mechanickým poškodením, ale aj prachom, nečistotami a rôznymi malými škrabancami.

Elegantný Samsung Galaxy M21

Telefón od renomovanej značky Samsung modelu Galaxy M21 poteší svojich užívateľov skvelým Super AMOLED displejom s elegantným malým výrezom na 20 MPx predný fotoaparát, ale aj neskutočne výkonnou 6 000 mAh batériou, ktorá aj pri intenzívnom používaní vydrží až niekoľko dní. A to nie je všetko. Tešiť sa s ním môžete na perfektné fotky nafotené pomocou hlavnej 48 MPx kamery doplnenej o ultraširoký objektív s uhlom záberu 123° a taktiež o fotoaparát pre hĺbku ostrosti.