+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy M20

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - les>

Obal na mobil Graver Case - meď - les

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova>

Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - dub - jeleň>

Obal na mobil Wood Case - dub - jeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - buk>

Obal na mobil Wood Case - buk

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá>

Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá

19,90 €
/ skladom

 

 

Kryty Samsung Galaxy M20, ktoré jednoducho sadnú

Dokonalý obal na mobil nie je len ten, ktorý na váš telefón sadne svojimi rozmermi. O dokonalosť sa postará skôr to, ako vám celkovo zapasuje do vášho štýlu, či ladí vašim požiadavkám a využívaniu telefónu. Kryt na telefón by ste si mali vybrať hlavne podľa toho, čo od neho očakávate. Je to vysoká odolnosť materiálov? Moderný design? Maximálna ochrana? Alebo všetko dohromady? V našom e-shope Etuo.sk si určite vyberiete to, čo sa vám hodí najviac.

Galaxy M20: Plastový, knižkový alebo drevený?

Spoliehate sa radi na ochranu telefónu zo všetkých strán? Potom si vyberte kolekciu knižkových obalov kolekcie Wallet Book, ktoré sú vďaka svojim malým kapsičkám naviac vhodné aj pre ukladanie bankoviek, platobných kariet či ďalších drobností. Ak však máte radi originalitu, siahnite po kolekcií Fantastic Case, v ktorej nájdete tisíce vzorov, farieb a kombinácií ladiacich k vášmu osobitému štýlu. Milujete naopak jednoduchosť a transparentnosť? Potom je pre vás ako stvorený priehľadný obal Ultraslim. Ten vášmu telefónu nepridá ani centimeter či gram navyše. A ak nič z toho nie je pre vás vytvorte si mobil podľa vlastných predstáv v našom špeciálnom editore. Je to jednoduché, tvorivé a naviac získate obal presne podľa svojich predstáv.

Samsung Galaxy M20 - informácie o telefóne

Ak ste stavili na smartfón Samsung Galaxy M20, zaslúži si vaše zariadenie vašu prvotriednu starostlivosť. Zvolili ste totiž telefón s veľmi ostrým a kvalitným displejom či ultraširokým fotoaparátom, ktorý sníma pekné videá v rozlíšení až 1080p. Systém Android u tohto typu zariadenia nie je z najnovších, táto vlastnosť je však vyvážená nižšou cenou smartfónu. Na druhú stranu je však pri Samsungu Galaxy M20 potrebné dávať veľký dôraz na ochranu obalu, ktorý nie je jeden z najkvalitnejších a ľahko sa poškriabe či rozbije. Preto by sa jeho vlastníci nemali rozhodovať o tom, či si k tomuto telefónu vyberú obal, ale skôr iba o tom, aký obal to bude.