+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy M12

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý>

Obal na mobil Graver Case - zlatý

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - les>

Obal na mobil Graver Case - meď - les

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova>

Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - dub - jeleň>

Obal na mobil Wood Case - dub - jeleň

19,90 €
/ skladom

Zoznámte sa s dokonalými obalmi na Samsung Galaxy M12

Pre svoj telefón chce každý z nás to najlepšie obzvlášť keď je to model prémiovej kvality od overeného výrobcu. Váš Samsung Galaxy M12 najlepšie ochránite pomocou kvalitného krytu. Ochranný obal predstavuje podľa výrobcov až o 80 % vyššiu ochranu telefónu a zároveň je v porovnaní s cenou telefónu veľmi zanedbateľnou čiastkou vášho rozpočtu. Používať sa dá vďaka svojim unikátnym vlastnostiam celé roky, kedy poskytuje mobilu dokonalú ochranu. Naše obaly majú oproti ostatným naviac hneď niekoľko výhod. Každý z nich je vyrábaný presne na mieru, a tak na milimeter sadne jeho rozmerom rovnako ako rešpektuje výrezmi fotoaparát či porty na externé komponenty, bočné tlačidlá aj senzory odtlačkov prstov. Obaly sú odolné voči vode, takže je možné ich v prípade znečistenia umývať vlhkou handričkou, tečúcou vodou alebo dezinfekčným gélom proti baktériám. Potlač na vrchnej strane puzdier ľahko odolá aj UV žiareniu či zošúchaniu, takže ostane nepoškodená po celé roky. Obal je tak dlhodobou investíciou do bezpečnosti.

Obaly na Samsung Galaxy M12 v rôznych štýloch

Ak si prajete získať štýlovú ochranu, stavte na kolekciu Etuo Design Case. Tieto puzdrá boli navrhnuté špeciálne tak, aby potešili používateľov s preferenciou moderného krytu na telefón. Obaly sú dostupné v mramorových vzoroch s prvkami zlata alebo s abstraktnými motívmi v rôznych farbách. Ďalej v tejto kolekcii nájdete aj pastelové vzory s lúčnymi kvetmi, motivačnými nápismi na každý deň a ďalšie lákavé motívy. Pre tých, ktorí svoj telefón používajú hlavne pri práci, na dôležitých stretnutiach, spoločenských udalostiach alebo pri jednaniach, sa skvele hodia jednofarebné kryty série Soft Flex. V tlmených odtieňoch pôsobia veľmi elegantne ale zároveň štýlovo a vkusne. Veľmi obľúbenými sa stali aj drevené obaly s motívmi stromov alebo listov s originálnou drevokresbou typickou pre ten ktorý druh dreva. Kožené kryty na OPPO A92 5G zas dávajú o svojom majiteľovi vedieť, že ide s dobou, dbá na svoj vzhľad, ale zároveň nič nepreháňa. Pre minimalistov sú ideálne transparentné puzdrá na smartfón, ktoré nechajú vyniknúť hlavne dizajn vášho zariadenia.

Kryty na telefóny Samsung Galaxy M12 s vlastným motívom

Že sa pri našom výbere neviete rozhodnúť? To je skvelé, máme radi zákazníkov, ktorí sú nároční. My sme takí tiež. Práve preto vám ponúkame možnosť voľby vlastného motívu. V našom online editore si môžete vytvoriť celkom novú grafiku svojho krytu, ktorú nám následne len zašlete a my podľa nej vaše puzdro vyrobíme. Na svoj obal si tak pokojne pripravte motív s fotografiou rodiny, priateľov, svojich detičiek či domáceho maznáčika obľúbené zátišie, logo či momentku z dovolenky. Grafiku doplňte obľúbenými farbami, nápaditými citátmi alebo vzormi, ktoré pre vás pripravili naši grafici. Zo svojho obalu si dokonca môžete vytvoriť niečo ako „nástenku snov“, ktorá vás bude motivovať v tom, aby ste každý deň išli za svojimi métami. Tvorte, hrajte sa a vymýšľajte. Pri výrobe by vás mala limitovať jedine hranica vašej fantázie.

Prepracovaný telefón od známeho giganta

Ak hľadáte slušne vybavené zariadenie od spoľahlivého vyŕbcu, ktoré zároveň utiahne váš výkon, spoľahnite sa na Samsung Galaxy M12. Aby ste mohli hrať hry a zároveň používať aj iné aplikácie, má pre vás pripravený 4 GB RAM, ktorá je doplnená o vnútornú pamäť s kapacitou 64 GB. Veľkou výhodou tohto telefónu je aj batéria s kapacitou 5 000 mAh. Tá vám bude pokojne slúžiť aj viac dní bez potreby nabíjania. A keď budete nabíjať, používate rýchle 15 W nabíjanie, ktoré telefónu doplní batériu len za niekoľko desiatok minút. Pri tomto modeli môžete vďaka funkcii Dual SIM pokojne používať aj dve SIM karty, čo sa hodí hlavne pri pracovných telefónoch. Samsung Galaxy M12 nechýba ani možnosť platenia pomocou NFC, kvalitný trojitý fotoaparát a prepracovaný dizajn v elegantných farbách.