CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy J6 Plus

Obaly pre Samsung Galaxy J6 Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy J6, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1090
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber obalov na mobil Samsung Galaxy J6 Plus

Široká ponuka odolných puzdier pre mobilný telefón Samsung Galaxy J6 Plus osloví každého. Sem radíme všetky puzdra, ktoré nejakým spôsobom chráni zariadenie Samsung. Puzdra sú vyrobené z rôzneho materiálu a vybrať si ich môžete podľa typu a dizajnu. Patrí sem puzdra flipové, silikónové, plastické aj knižkové zadné kryty, športové puzdra od neoficiálnych výrobcov, kapsičky na telefón alebo brašne. Veľkou výhodou týchto krytov a puzdier je nižšia cena a rozmanitý výber. Pri výbere puzdra dbajte na to, aby bola jeho veľkosť a funkčnosť v kompatibilite s vaším zariadením.

Výber motívov pre obaly na Galaxy J6 Plus

V dnešnej dobe vlastniť šikovný mobilný telefón Samsung Galaxy J6 Plus nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi.

Samsung Galaxy J6 Plus - informácie o telefóne

Galaxy J6 Plus od spoločnosti Samsung si vás získa svojím elegantným vzhľadom, šikovnými funkciami i fotografickými možnosťami. Jeho elegantný dizajn je pôvabný na pohľad i praktický pri každodennom používaní. A vďaka 6" HD+ Infinity displeji si vychutnáte sledovanie obľúbených filmov aj prezeranie vami vytvorených fotografií vo vysokej kvalite. Zaoblený dizajn, elegantné línie a prémiové lesklý povrch. To je smartphone Samsung Galaxy J6 Plus. Chytrý telefón, ktorý zvýrazní váš štýl. Navyše si môžete vybrať z niekoľkých farebných variantov - elegantnej čiernej, modernej sivej alebo výraznej červenej. A okrem štýlového vzhľadu je telefón veľmi príjemný na dotyk a pohodlne sa ovláda. Galaxy J6 Plus je vybavený duálnym zadným fotoaparátom, s ktorým získajú vaše fotografie úplne nový rozmer. Vďaka funkcii živého zaostrenia si pohráte s hĺbkou ostrosti vašich snímok pri fotení aj pri ich následnej úprave. Svoje zábery navyše môžete obohatiť pôsobivým efektom bokeh s rozmazaným pozadím a zvýrazneným fotografovaným subjektom.