+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy J5 (2016)

Obaly pre Samsung Galaxy J5 (2016)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy J5, Samsung Galaxy J5 (2017), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Samsung Galaxy J5 (2016)

Ponúkame odolné silikónové, drevené, knižkové aj plastické puzdra na mobilný telefón Samsung Galaxy J5 (2016). Na výber je veľká škála motívov, takže si vyberie naozaj každý. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. V puzdre od nás bude váš mobil Samsung zaručene cool. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť telefónu proti poškriabaniu a oderom.

Výber motívov pre obaly na Galaxy J5 (2016)

Vďaka puzdru sa vám bude prístroj Samsung Galaxy J5 (2016) tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Samsung Galaxy J5 (2016) - informácie o telefóne

Model Galaxy J5 2016 spadá do strednej triedy smartphonov, ale jeho výbava je na vyššej úrovni. Poháňa ho štvorjadrový procesor s 2 GB operačnej pamäte, čo je zárukou rýchlosti a vášho pohodlia. Kryt chytrého telefónu je celokovový a tvorí veľmi elegantný a pôvabný vzhľad, ktorý hneď tak neomrzí. Veľký displej prináša skvelé zážitky z videí, filmov, ale aj fotografií, ktoré možno vďaka rýchlemu spusteniu fotoaparátu zaobstarať v priebehu pár sekúnd. Modernému smartphonu nesmie chýbať ani kvalitná predná kamera pre dokonalé selfie fotografie. Na prvý pohľad pôsobí veľmi elegantne. Dizajnéri totiž použili moderné celokovový rámček zaisťujúce nadčasový vzhľad, ktorý bude "in" aj v ďalších rokoch. Nechajte sa strhnúť silou okamihu a zachyťte pre vás dôležité momenty do chytrého mobilného telefónu. S vnútorným fotoaparátom docielite vynikajúcich fotografií aj pri zlých svetelných podmienkach. Na spustenie režimu fotenia vám pritom stačí iba dve stlačenie domovského tlačidla.