CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy J5

Obaly pre Samsung Galaxy J5


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy J5 (2016), Samsung Galaxy J5 (2017), sú úplne iné modely.

No search results

Veľký výber obalov na mobil Samsung Galaxy J5

Široká ponuka odolných puzdier pre mobilný telefón Samsung Galaxy J5 osloví každého. Sem radíme všetky puzdra, ktoré nejakým spôsobom chráni zariadenie Samsung Galaxy J5. Puzdra sú vyrobené z rôzneho materiálu a vybrať si ich môžete podľa typu a dizajnu. Patrí sem puzdra flipové, silikónové, plastické aj knižkové zadné kryty, športové puzdra od neoficiálnych výrobcov, kapsičky na telefón alebo brašne. Veľkou výhodou týchto krytov a puzdier je nižšia cena a rozmanitý výber. Pri výbere puzdra dbajte na to, aby bola jeho veľkosť a funkčnosť v kompatibilite s vaším zariadením.

Výber motívov pre obaly na Samsung Galaxy J5

V dnešnej dobe vlastniť šikovný mobilný telefón Samsung Galaxy J5 nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi.

Samsung Galaxy J5 - informácie o telefóne

Chytrý telefón Samsung Galaxy J5 predstavuje kombináciu solídny konštrukcia, pekného výkonu a skvelých funkcií pre fotografie, videá a obľúbená selfie. Vaše selfie fotky budú oveľa živšie a prezrieť si ich budete môcť na veľkom 5" HD displeju Super AMOLED. Prednosťou je tiež úsporná funkcia Ultra Power Saving Mode, vďaka ktorej môžete smartphone používať dlhú dobu. Spravujte ľahko výkon svojho Galaxy J5 pomocou aplikácie Smart Manager. kto by nechcel mať veľkú obrazovku? s telefónom môžete vďaka 5" HD obrazovke Super AMOLED robiť veľa vecí - telefonovať, sledovať videá na YouTube, fotiť, prehrávať hudbu, prezerať si obrázky, cestovať s GPS navigáciou, komunikovať cez Skype a Facebook, natáčať videá a alebo surfovať po internete cez Wi-Fi sieť. To všetko s dokonalým podaním farieb a vynikajúcimi pozorovacími uhlami. Nezmeškajte žiadnu akciu s rýchlejším automatickým ostrením. Zadný fotoaparát s 13 Mpx snímačom Vám teraz pomôže zachytiť brilantné snímky skoro až na profesionálnej úrovni.