Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy J3 (2017) SM-J330

Obaly pre Samsung Galaxy J3 (2017) SM-J330


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy J3 (2016), Samsung Galaxy J3 (2017) Emerge, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber obalov na mobil Samsung Galaxy J3 (2017) SM-J330

Ponúkame odolné kryty, obaly a puzdra pre mobilný telefón Samsung Galaxy J3 (2017) SM-J330. Ak potrebujete nové puzdro na tento model telefónu, ste tu správne. Či už zvolíte puzdro silikónové, drevené, knižkové alebo plastické, vždy bude váš prístroj chránený pred pádom a súčasne ho obal ozdobia presne podľa vášho vkusu. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Vďaka puzdru sa vám bude prístroj tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu.

Výber motívov pre obaly na Galaxy J3 (2017) SM-J330

Keď vám mobil Samsung Galaxy J3 (2017) SM-J330 spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku puzdro zaobstarali. Používanie puzdra na mobil má rovnako aj ďalšie dôvody. Ľahko sa môže stať, že sa vám odrie šošovka fotoaparátu. Potom je vám aj ten najlepší fotoaparát v mobile k ničomu. A prezerať si fotky s poškriabaným displejom asi tiež nie je nič moc. V neposlednom rade chráni obal telefón pred znečistením.

Samsung Galaxy J3 (2017) SM-J330 - informácie o telefóne

Samsung aj v roku 2017 prišiel s kompaktným modelom Galaxy J3 za dostupnú cenu. V tejto inkarnácii telefón doznal radu vylepšení, ktoré sú zrejmá už pri prvom pohľade. Elegantný dizajn celokovového tela ladí s dokonale zarovnanú šošovkou fotoaparátu a jemne zaoblenými hranami žiarivého displeja. Ten disponuje technológiou PLS, ktoré okrem širokých pozorovacích uhlov zaručuje tiež verne podanej farby. Veľkým lákadlom je však spomínaný fotoaparát, ktorý sa honosí vlastnosťami vhodnými pre fotenie aj v zhoršených svetelných podmienkach. Pozadu nezostáva ani predné selfie kamerka, ktorá vie využiť svetlo displeja ako blesk. Nemenej dôležitým komponentom je procesor, ktorý sa u Galaxy J3 2017 dočkal štyroch jadier. Spolu s vylepšeným a plynulejším systémom tak bude používanie telefónu jedna radosť. Dizajn telefónu vsádza na kvalitu materiálov a elegantný striedmosť. V ruke oceníte tenké, ergonomicky tvarované krivky tvoriaci čisté tvary, ktoré nikoho neurazí, pritom však zaujmú.