+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy J3 (2016)

Obaly pre Samsung Galaxy J3 (2016)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď>

Obal na mobil Graver Case - meď

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - srdce>

Obal na mobil Graver Case - meď - srdce

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň>

Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň

19,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - dub - fľaša>

Obal na mobil Wood Case - dub - fľaša

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - jelša>

Obal na mobil Wood Case - jelša

18,90 €
/ skladom

Veľký výber obalov na mobil Samsung Galaxy J3 (2016)

Odolné puzdro chráni nielen chrbát mobilného telefónu Samsung Galaxy J3 (2016), ale aj jeho LCD displej. Puzdra, obaly a kryty vám umožňujú mať mobilný telefón stále po ruke. Puzdro predchádza zbytočným poškriabaním či iným poškodením. Puzdra na mobilné telefóny sú vyrábané z odolných materiálov - silikónové, odolné, drevené, knižkové, plastické. Niektorá flipová púzdra sa otvárajú do boku. Sú určené pre konkrétne zariadenie. Ak si k svojmu smartphonu alebo tabletu kúpite puzdro na mieru, môžete mať istotu, že bude vášmu zariadenie dokonale sedieť. Veľkou výhodou týchto krytov a puzdier je nižšia cena a rozmanitý výber.

Výber motívov pre obaly na Galaxy J3 (2016)

Pokiaľ nevlastníte skutočne odolný model telefónu už v základe, samotný kryt vie hocičomu zabrániť. Puzdra k mobilnému telefónu Samsung Galaxy J3 (2016) majú predovšetkým ochrannú a dizajnovú funkciu. Pri ich výbere dbajte predovšetkým na to, aby pasovali k vášmu smartphonu. Rozmyslite sa tiež, aký typ puzdra na mobil chcete, a za akým účelom ho kupujete.

Samsung Galaxy J3 (2016) - informácie o telefóne

Chytrý telefón Samsung Galaxy J3 (2016) je ideálny pre nenáročných užívateľov a je možné ho s určitosťou zaradiť medzi popredné smartfóny v strednej cenovej kategórii. Všetky modely telefónov Samsung spadajúce do série Galaxy (2016) sa honosí novo navrhnutou a prepracovanú prednou stranou telefónu, ktorá má za úlohu zaistiť ako dizajnovú stránku veci, tak i komfort pre užívateľov pri používaní telefónu. Celočierny rámček prednej strany je užšia poskytuje tak vynikajúci zážitok pri sledovaní širokouhlého obrazu. Displej Super AMOLED sa rozprestiera na ploche s uhlopriečkou 5 palcov. Disponuje HD rozlíšením o pixelové hodnote 1280 x 720 s jemnosťou 295 ppi a je schopný rozoznať až 16 miliónov farebných odtieňov. Samsung Galaxy J3 (2016) sa vyznačuje ergonomicky dokonalým tvarom, vďaka ktorému vám perfektne sadne do dlane a jeho držanie sa tak stane veľmi príjemným. Kompaktnosť tohto telefónu majú na svedomí predovšetkým nové rozmery minimalistického charakteru. Vývojári tentoraz mysleli aj na dlhšiu výdrž batérie.