+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Core Prime

Obaly pre Samsung Galaxy Core Prime


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy Core Plus, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Samsung Galaxy Core Prime

V dnešnej dobe by ste si už ani nemali pokladať otázku, či vôbec potrebujete obal na telefón. Otázkou skôr je, aký obal si vybrať tak, aby bol čo najfunkčnejší a čo najviac odrážal vašu osobnosť. Mať obal na telefón doplnený o tvrdené sklo či fóliu na displej je totiž základ, ktorý si rád dopraje každý rozumný človek predvídajúci nepríjemné pády či odreniny behom každodenného používania smartfónu. Ste jedným z nich? Tak poďme vyberať obal ktorý vám „padne ako uliaty“!

Výber motívov pre obaly na Galaxy Core Prime

A nevravíme to len tak pre nič – za nič. V e-shope etuo.sk si totiž môžete sami navrhnúť obal presne podľa vášho štýlu. Vytvorte si obal s fotkou vášho domáceho miláčika, obľúbenej hudobnej skupiny, milovanej rodiny alebo dovolenkovej destinácie, na ktorú neviete (a ani nechcete) zabudnúť. Obal na telefón je totižto váš a kto tvrdí, že sa k nemu nemôžete postaviť ako k plátnu pre prebudenie vášho umeleckého ja? Pokiaľ však nechcete s vlastnými návrhmi strácať čas, vyberte si z ponuky hotových obalov na mobilné telefóny Samsung Galaxy Core Prime. Na výber máte knižkové alebo flipové puzdrá pre ochranu zo všetkých strán, silikónové obaly pevne obopínajúce mobil tak, aby sa v nich zbytočne nepohyboval, alebo krásne plastikové kryty s najrôznejšími motívmi od výmyslu sveta.

Samsung Galaxy Core Prime - informácie o telefóne

Ak máte radi telefóny Samsung, ale nechcete do nich príliš mnoho investovať, Samsung Galaxy Core Prime je pre vás ideálnym partnerom na cestu životom. Kompaktný Android má všetko, čo si môže klasický užívateľ so slabosťou pre fotenie a sledovanie internetu či prehrávanie hudby priať. Vydarený design a férová cena sú atribúty, na základe ktorých môžete stavať. Jednoducho ho budete ovládať jednou rukou, pretože vám do nej proste sadne ako uliaty. Jediné, čo by ste mali vyriešiť je, aký štýlový obal svojmu Galaxy Core Prime doprajete.