+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A90 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá>

Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá

19,90 €
/ skladom

Ochrana vášho Samsung Galaxy A90 5G kvalitnými obalmi

Pri ochrane vášho telefónu je dôležité, aby bola kvalitná. To je pre nás samozrejmosťou. Čo už samozrejmé nie je, je váš výber vhodného štýlu, ktorý presne zapasuje do vašich preferencií. Ak milujete farby a chcete, aby vám váš telefón prinášal každodenne dobrú náladu, zvoľte si niektorý z veselých krytov z kolekcie Fantastic Case. Ak ste naopak vyslovene minimalistom, vhodnejšie pre vás budú elegantné plastové obaly z našej jedinečnej etuo kolekcie navrhnutej špeciálne pre našich zákazníkov. Pre užívateľov, ktorí preferujú spoľahlivú ochranu celého povrchu telefónu sa zas najlepšie hodia knižkové obaly s vyklápateľným krídlom a magnetickým uzáverom držiace váš telefón pevne ako poklad aj pri pádoch z vyššej výšky.

Prečo kryt na telefón? Aby vám vydržal čo najdlhšie

Nikomu z nás sa nepáči, keď sa náš čisto nový telefón poškriabe, spadne alebo inak znehodnotí. Ale keďže nosíme smartfóny neustále pri sebe, stáva sa to bohužiaľ pomerne často. Ako tomu zabrániť? Predchádzať nehodám sa určite nedá. A tak ostáva jedinou istotou odolný a kvalitný obal na mobil. Odolá nielen pôsobeniu vlhkosti a nečistôt, ale aj mechanickému poškodeniu. Naše plastové obaly sú vyrobené zo špičkových TPU materiálov odskúšaných už miliónmi spokojných spotrebiteľov po celom svete. Pridajte sa k nim aj vy a odskúšajte ich odolnosť a efektivitu pri rôznych situáciách, ktoré prináša každodenný život.

Konečne dostupná 5G technológia!

Cenovo dostupné zariadenie s 5G, príjemným dizajnom a vynikajúcou výdržou batérie. To je Samsung Galaxy A90 5G. Tento smartfón má relatívne presné GPS, fantastickú kvalitu prevedenia a naviac aj kvalitný displej s malým výrezom pre selfie fotoaparát. Juhokórejský výrobca sa s týmto telefónom nezameriava na používateľov, ktorí hľadajú absolútnu špičku vo svojej triede, ale namiesto toho poskytuje zážitok z 5G pripojenia za omnoho dostupnejšiu cenu. Ak sa vám takýto prístup páči, potom ste našli smartfón stvorený presne pre vás!