+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A80

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Stovky obalov na Samsung Galaxy A80 na výber

Nechajte sa okúzliť viac ako 300 skvelými motívmi, farbami a krytmi na telefón Samsung Galaxy A80 a vyberajte si podľa svojho vkusu a štýlu. V kategórii puzdier na Samsung Galaxy A80 si je na etuo.sk naozaj z čoho vyberať! Mnoho našich zákazníkov si obľúbilo silikónové obaly, ktoré odolávajú pôsobeniu nečistôt aj mechanických nárazov, dlho vydržia v skvelom stave a naviac vyzerajú naozaj štýlovo. Popularita stále narastá aj dreveným obalom s autentickými vzormi dreva a nádychom prírody. Rovnako si prídete na svoje aj s gravírovanými krytmi. Tie sú vhodné pre minimalistov so zmyslom pre jednoduchosť a štýl. A ak hľadáte naozaj spoľahlivé puzdrá, čo prekonajú všetky vaše bezpečnostné očakávania, siahnite po veselých knižkových obaloch či elegantných flipových puzdrách na Samsung Galaxy A80. Sú totiž nielen pevné a odolné, ale ochránia váš telefón zo všetkých strán a pri páde sa nikdy len tak náhodou neotvoria.

Obaľte svoj telefón do farieb

Nech už si vyberiete ktorýkoľvek obal na svoj Samsung Galaxy A80, očakávať u nás môžete vysokú kvalitu a špičkový dizajn. Každý z našich obalov je odolný voči škrabancom, pádom z vyššej výšky, odreninám aj nepekným vrypom na telefóne. Takto obal udržiava hodnotu vášho zariadenia celé roky bez toho, aby ste ho museli nahrádzať novým modelom.

Skvelý Samsung Galaxy A80

Telefón Samsung Galaxy A80 je stavaný pre používateľov, ktorí si chcú naplno užiť prítomný okamih. Dokážu to pomocou trojitého objektívu zadného fotoaparátu a kvalitnej prednej selfie kamery. Fotoaparát je však rotujúci, to znamená, že sa otáča na základe toho, čo sa deje nielen spredu, ale aj zozadu. Naozaj silné a neprerušované zážitky z hrania hier alebo sledovania videí budete zažívať vďaka novému Infinity Display a rýchlej technológií nabíjania 25W Super Fast Charging. Všetky vaše dáta naviac ochraňuje systém Knox, takže nemusíte mať obavy o ich únik.