Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A53 5G

Filtre Collapse
Model zariadenia 1035
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Zaobstarajte si aj vy ochranu svojho telefónu

Obaly od etuo.sk sú spoľahlivým doplnkom každého používateľa, či už svoj mobil často beriete za športom alebo za zábavou, cestujete s ním alebo ho občas dáte do malých ručičiek svojich detí. Takéto kvalitné ochranné príslušenstvo na Samsung Galaxy A53 5G vaše zariadenie totiž ochráni pred následkami nárazov a pádov, ako sú nepekné škrabance, vrypy, praskliny či dokonca preliačenia. Bez problémov odolávajú aj pôsobeniu vlhkosti a prachu a k vášmu smartfónu nepustia ani mastné odtlačky prstov či iné nečistoty. Stačí si tak vybrať len príjemný dizajn, ktorý vás na prvý pohľad upúta, a získate spoľahlivého partnera pre svoj Samsung Galaxy A53 5G na každý deň.

Užívajte si výhody odolných obalov na smartfón

Okrem toho, že sa kvalitné obaly starajú o vonkajšie telo mobilu, ochraňujú aj jeho vnútorné komponenty. Tie sa poškodujú hlavne nárazmi a otrasmi, ktoré sú s kvalitnými krytmi spoľahlivo tlmené. Všetky naše puzdrá sú ďalej maximálne ohybné a ich nasadzovanie aj skladanie je veľmi rýchlo a pohodlnou činnosťou. Nebudete ju však musieť robiť príliš často. Vďaka presným rozmerom a precíznym výrezom na externé komponenty a bočné tlačidlá či fotoaparát sa obaly telefónu krásne prispôsobia a umožnia vám používať všetky jeho funkcie bez obmedzení. V prípade, že chcete obal umyť či vydezinfikovať, stačí vám na to navlhčená handrička alebo dezinfekčný obrúsok. Silikónové a gélové kryty môžete taktiež umývať aj pod prúdom tečúcej vody. Všetky materiály, z ktorých sú naše kryty vyrobené, sú príjemné na dotyk a pôsobia prirodzeným dojmom. Veľmi rýchlo si ich obľúbite a nebudete už naďalej chcieť používať svoj telefón bez nich.

Správny výzor – základ úspechu

Aj keď by sme sa pri výbere obalov na Samsung Galaxy A53 5G mali sústreďovať hlavne na ich kvalitu, kľúčový je predsa len ich dizajn. Pokiaľ sa vám totiž váš kryt páči na prvý pohľad, jeho používanie si skrátka zamilujete. Svoj kryt si koniec koncov budete prezerať niekoľko krát – možno aj niekoľko desiatok krát za deň. Preto by vám mla vedieť spraviť dobrú náladu a vykúzliť úsmev na perách. Ak ste dušou minimalista, iste vás nepotešia farebné vzory, ale stavíte skôr na transparentný gélový obal, ktorý nechá vyniknúť originálny obal vášho mobilu. Pokiaľ sa vám páči elegantný štýl, ideálne sa pre vás bude hodiť jednofarebné knižkové puzdro potiahnuté ekologickou syntetickou kožou v odtieni podľa vašich predstáv. Že dávate prednosť skôr nápisom ako obrázkom? Vyberte si teda silikónový obal s vtipným heslom alebo veľavravným mottom na každý deň. A ak sa neviete rozhodnúť, doprajte si obalov hneď niekoľko a striedajte ich ako ponožky – podľa nálady, počasia alebo podľa toho, čo vás v daný deň čaká. Na jarné dni plné optimizmu sa skvele hodia rozkvitnuté obaly na Samsung Galaxy A53 5G v pastelových farbách a na dlhé zimné večery zas zvoľte motív zasneženej krajinky či rozsvieteného vianočného stromčeka. Výber je len na vás, takže popustite uzdu svojej fantázii a vyberte si ten najvhodnejší obal práve pre seba.

Pripravte sa na veľkolepé zážitky: Samsung Galaxy A53 5G

S telefónom Samsung Galaxy A53 5G si užijete špičkovú zábavu, profesionálnu výbavu aj nádherný dizajn. Svet živých farieb a realistických zážitkov vám otvorí 6,5-palcová Infinity-O obrazovka s pokročilou obnovovacou frekvenciou 120 Hz a jasom až 800 nitov. Zabudovaná technológia Eye Comfort Shield potom redukuje škodlivé modré svetlo a chráni vaše oči. Výhodou tohto telefónu je aj batéria s priestrannou kapacitou 5 000 mAh, ktorá vám umožní aj výdrž zariadenia bez potreby nabíjania celé dva dni. Navyše s rýchlym 25W nabíjaním ho nabijete už za niekoľko desiatok minút. Bonusom je aj jeho elegantný vzhľad, ktorý sa bez problémov zmestí do vrecka a vykúzli z vášho mobilu štýlový doplnok snov.