Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A52s 5G

Obaly pre Samsung Galaxy A52s 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy A52 4G, Samsung Galaxy A52 5G, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1042
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na Samsung Galaxy A52s 5G nasaďte hneď pri výbere z krabice

Len tak totiž zaistíte, aby sa vám telefón nepoškodil už v prvých dňoch jeho používania. Pokiaľ si kvalitný kryt pripíšete na nákupný zoznam hneď pod nový telefón, ušetríte s tým mnoho starostí a zároveň získate istotu kvalitnej ochrany zariadenia. Obal totiž pôsobí ako štít pred poškriabaním, rozbitím, odretím či preliačením telefónu. Chráni to tiež pred vlhkosťou, mastnotou, prachom a inými nečistotami, ktoré môže spôsobovať ťažkosti pri práci so zariadením. Ako sa obal stará o vonkajšie telo telefónu, ochraňuje tak isto aj vnútorné komponenty náchylné na silné otrasy. Vďaka spoľahlivej ochrane tak predĺžite životnosť smartfónu čo sa týka jeho vonkajšej aj vnútornej stránky. Obaly sú flexibilné, a tak ani častým nasadzovaním a skladaním nestratia svoj tvar. Zároveň na telefón sadnú na milimeter presne a nepripustia k nemu nijaké vonkajšie nečistoty či následky nepríjemných pádov a nárazov. Jeho funkčnosť však ostáva 100-percentne zachovaná vďaka precízne navrhnutým výrezom na fotoaparát, nabíjací port, bočné tlačidlá aj reproduktory či slot na slúchadlá. Staráme sa o to, aby aj obal samotný vydržal dlho v perfektnej kondícii. Preto aplikujeme všetky motívy na obaly pomocou kvalitnej bodovej tlače. Tá je odolná voči UV žiareniu, oterom, zošúchaniu aj zmenám farby. Svoj kryt tak môžete v prípade znečistenia utierať vlhkou handričkou, umývať pod prúdom tečúcej vody aj čistiť pomocou dezinfekčného gélu. Teraz je už len na vás, aký typ, materiál a dizajn si pre svoj vysnívaný dizajn zvolíte.

Kryty na telefón pre každé ročné obdobie a príležitosť

Aj keď je puzdro na telefón Samsung Galaxy A52s 5G neobyčajne trvácnou záležitosťou, nemusíte vlastniť len jeden kus. Skúste sa s novými návrhmi trochu pohrať a meňte ich na mobile pokojne ako ponožky. Pripravili sme si pre vás dosť krytov na to, aby ste si mohli vybrať vianočný obal so stromčekmi a ozdobami alebo sladučký letný kryt so sviežim ovocím. Veľmi obľúbené sú aj halloweenske motívy alebo rozkvitnuté jarné kvietky. Dopriať si môžete obal so svojim znamením zverokruhu, začiatočným písmenom svojho mena alebo iným obrázkom, ktorý vás špecifikuje. A ak hľadáte niečo naozaj originálne a personalizované, vytvorte si obal na telefón s vlastným motívom. Môžete si navrhnúť kryt so svojou fotografiou alebo s momentkou vašich detí či drahej polovičky. Kryty s vlastnou grafikou slúžia aj ako skvelé párové darčeky – tie môžete venovať svojej najlepšej kamarátke, sestre či manželovi ako dôkaz vašej lásky. Ich výroba je jednoduchá a zvládnete ju aj bez predošlých skúseností. Stačí sa prekliknúť do nášho online editora, nahrať vybranú fotografiu, pridať texty, prípadne iné obrázky či obľúbené farby a odoslať do našej dielne na výrobu. Ak vám chýba inšpirácia, prehliadnite si fotografie, ktoré so svojimi vlastnými obalmi zdieľajú naši influenceri. Prebudíte tak svoju fantáziu a sami vykúzlite jedinečný obal, ktorý si vy aj vaše okolie zamilujete na prvý pohľad.

Pracujte, bavte sa a fotografujte s novým Samsung Galaxy A52s 5G

Telefón Samsung Galaxy A52s 5G je už na prvý pohľad skvelým partnerom na prácu aj voľný čas. Je to hlavne vďaka jeho krásne jasnému a veľkému AMOLED displeju s Full HD rozlíšením a obnovovacou frekvenciou až 120 Hz. Môžete si s ním tak užívať plynulé prechody, žiarivé farby aj výrazný kontrast pri hraní hier či sledovaní filmov a videí vo vysokej kvalite. Nespomalí vás ani internetové pripojenie, pretože Samsung Galaxy A52s 5G už podľa názvu ponúka pripojenie na najrýchlejšiu 5G sieť. Zároveň dosahuje veľký výkon vďaka osemjadrovému procesoru v kombinácii s 6 GB operačnou pamäťou. Vnútorné úložisko s kapacitou 128 GB je možné rozšíriť o pamäťovú kartu. Nesklame vás ani štvoritý fotoaparát s rozlíšením hlavnej šošovky 64 MPx či 32 MPx selfie kamera.