+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A50

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
 
Obal na mobil Flip Fantastic - vlk>

Obal na mobil Flip Fantastic - vlk

16,90 €
/ nedostupné

 

 

Efektívna ochrana, štýlové prevedenie: Galaxy A50

Pamätáte si na ten pocit, keď ste na svojom prvom dotykovom telefóne uvideli nepekný škrabanec? Aj keď sa tomu bránime a nechceme lipnúť na obyčajných predmetoch, pichne nás jeho prítomnosť pri srdci. Svoj telefón predsa chceme udržať nepoškodený po čo najdlhší čas. Stálo nás totiž nemalé úsilie a čas vybrať si ten správny a taktiež ochotu do neho investovať. Preto je načase prestať sa zamýšľať nad tým, či potrebujete obal alebo nie. Na mieste je jedine rozhodnutie o tom, ktorý zo širokej škály si vybrať.

Najlepšie obaly nájdete práve u nás: Samsung Galaxy A50

Ak ste sa rozhodli pre telefón Samsung Galaxy A40 v niektorom z jeho krásnych farebných prevedeniach, možno sú vám blízke farby, metalické efekty či zaujímavé prevedenia odlišujúce sa od ostatných klasických telefónov. To je skvelé a mali by ste si svoj „úlovok“ zachovať tak, ako je! Pomôže vám pri tom klasický transparentný obal z kolekcie Crystal Cover. Je celkom priehľadný a tak 100% zachováva design vášho telefónu tak, aby ho jednoducho bolo vidieť! Na druhú stranu ak máte chuť experimentovať, siahnite po silikónových obaloch s efektnými fotografiami, farebnými motívmi a štýlom, ktorému sa dá len ťažko odolať. U nás si môžete vybrať presne to, čo sa vám páči a dopĺňa váš štýl.

Samsung Galaxy A50: Krásny displej je základom úspechu

Majiteľom Samsungu Galaxy A50 musíme gratulovať, ale aj ich upozorniť na to, že ich krásne zariadenie by malo čím skôr putovať do odolného obalu aby predišli jeho zničeniu. Samsung Galaxy A50 je totiž kompaktný smartfón strednej triedy s výnimočným prevedením, kde sa nejedná iba o moderné metalické zafarbenie, ale aj o vysokokvalitný AMOLED displej a design dotiahnutý do detailu – peknú ergonómiu, tenké rámčeky a malý zárez na prednom displeji. To všetko sa v mobile Samsung A40 snúbi s dobrým výkonom, slušným fotoaparátom, plnohodnotným dual SIM slotom či audiojackom a slúchadlami v balení.