+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A41

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

 

 

Geniálne obaly pre geniálny Samsung Galaxy A41

Zabudnite na odreniny a nepekné otlčenia telefónu. Ani znepokojivé škrabance a praskliny na displeji vás už nemusia trápiť. To však neznamená, že sa máte spoliehať na šťastenu. Ide jednoducho o to, že svoj telefón zavčasu ochránite pomocou kvalitného puzdra alebo krytu a máte po starostiach. Okrem toho krásny nový obal okamžite zvýši estetický dojem celého telefónu. Prezrite si náš sortiment a zaručene nájdete obal na telefón, ktorý mu dokonale sadne a vy s ním budete výsostne spokojní.

Zlaďte si obal na mobil s outfitom

Chcete obliecť svoj smartfón v podobnom štýle, ako sa obliekate aj vy? A prečo nie? Nájdite si obal na mobil, ktorý vystihuje to, čo nosíte najradšej a potom už len dolaďte detaily. Potešte svoje zmysly silikónovými obalmi s transparentnou fóliou po bokoch alebo sa nechajte zlákať trblietavými obalmi, ktoré celkom iste pritiahnu na seba všetky pohľady. Matné obaly sú zase veľmi praktické, lebo na svojom povrchu nezanechávajú nepekné odtlačky prstov. Ak máte radšej veselé obrázky, možno dáte prednosť roztomilým alebo vtipným motívom, romantické duše zase potešia pastelové farby a jemné vzory. Milovníkov prírodných materiálov zrejme uchvátia drevené kryty a tí, ktorí si potrpia na originálnosť, ocenia gravírované kryty.

Vhodné puzdro na mobil zabráni rozličným nehodám

Voľbou správneho obalu chránite svoj telefón proti mechanickému poškodeniu, oderom či špine a zároveň mu dodávate jedinečný štýl. Preto kryt či puzdro na mobil v žiadnom prípade nepodceňujte. Vyberať by ste ho mali presne na mieru, to znamená, že ak hľadáte obal na mobil Samsung Galaxy A41, zamerať by ste sa mali na obaly určené výhradne pre tento typ telefónu. Je to tak z toho dôvodu, že iba tieto kryty či puzdrá sú vyrobené tak, aby chránili mobil po celý čas, teda aj počas jeho používania. Vďaka presne umiestneným výrezom na konektory tak budete môcť volať, nabíjať telefón či počúvať hudbu cez slúchadlá bez toho, aby ste museli obal dávať dolu.