+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A33 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - čierna>

Obal na mobil Corko Case - čierna

19,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý>

Obal na mobil Graver Case - zlatý

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - les>

Obal na mobil Graver Case - meď - les

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova>

Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova

19,90 €
/ skladom

Dokonalý pomocník na každý deň – obal na Samsung Galaxy A33 5G

Hľadáte ochranný doplnok, ktorý zaručí vášmu telefónu bezpečnosť pri jeho používaní v práci, v škole, doma, na dovolenke s deťmi, na futbale alebo v bare s priateľmi? Potom siahnite po odolnom kryte, ktorý smartfón ochráni pred nevzhľadnými škrabancami, vrypmi alebo preliačeniami aj pri tvrdých nárazoch a pádoch. Okrem toho odoláva aj mastným odtlačkom prstov, vlhkosti a nečistotám. Vyberte si jedno puzdro podľa svojho vkusu alebo si objednajte hneď niekoľko kusov a meňte ich podľa svojej nálady, ročného obdobia alebo podľa toho, kam sa práve chystáte. Ide o skvelú a dlhodobú investíciu do bezpečia a pohodlia, pretože v porovnaní s nákladnými opravami rozbitého telefónu ide o nepatrnú čiastku, ktorú bežne zaplatíte napríklad za obed v reštaurácii.

Knižkové puzdro, silikónový kryt alebo priesvitný obal?

Rozhodli ste sa, že bude pre vás ochranné puzdro tým najlepším riešením? Skvelé. Teraz sa však ešte musíte rozhodnúť, ktorý obal sa bude najviac hodiť vášmu životnému štýlu, vkusu a požiadavkám. Ak vediete zaneprázdnený život a váš telefón je denne v ohrození pri rýchlych presunoch, v náročnom pracovnom prostredí alebo v domácnosti so živšími deťmi, rozhodne stavte na veľmi odolnú ochranu, ktorú vám poskytnú knižkové puzdrá na Samsung Galaxy A33 5G. Vďaka výklopnému mechanizmu zakončenému na magnetický uzáver sa veľmi spoľahlivo uzatvárajú. Máte tak istotu, že sa ani pri tvrdších nárazoch neotvoria a nevystavia tak váš smartfón neželanému nebezpečenstvu. Ak ste skôr minimalista a vyhľadávate čo najkompaktnejšie riešenie, ideálne vám padne vhod transparentný kryt zo série Ultra Slim. Tieto obaly nechajú vyniknúť hlavne originálny dizajn vášho telefónu a nebudú mu pridávať zbytočné centimetre navyše. Smartfón však ochránia nielen zo zadnej a bočných, ale aj z prednej strany. To všetko vďaka bočným hranám o pár milimetrov presahujúcim nad úroveň displeja. Nedopustia tak priamy kontakt obrazovky s rovnými povrchmi, čo prispieva k ich menšiemu zašpineniu a posilnenej ochrane. Že by ste predsa len na svojom telefóne privítali trochu farieb a príjemných vzorov? Potom siahnite po našich sériách Design Case, ktoré prinesú mramorové motívy, obrázky rozkvitnutých lúčnych kvetoch alebo zaujímavé akvarely doplnené o prvky drahých kovov. Vyberte si ich vo svojej obľúbenej farbe a užívajte si ich výzor každý deň.

Kryt s vlastným motívom ako stvorený pre vás

Doslova. Kryt s vlastným motívom totiž predstavuje presne to, čo o sebe napovedá. Obal podľa vašej fantázie a preferencií. Je originálny a pravdepodobne jediný na svete svojho druhu. Presne ako vy. Čo je potreba na jeho výrobu? Len vašu obľúbenú fotografiu a chvíľku vášho času. Prekliknite sa na našich stránkach do intuitívneho webového editora a aj bez predošlých skúseností v ňom vytvorte pôsobivé motívy. Po dokončení ich za vás vytlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby každá farba dokonale vynikla. Personalizované kryty môžu poslúžiť aj ako krásny vianočný darček alebo narodeninové prekvapenie a dajú sa tiež vytvoriť ako párové kryty na telefón. Valentínska pozornosť pre vašu drahú polovičku tak bude tento rok opäť o niečo romantickejšia.

Samsung Galaxy A33 5G: Nádherný telefón s modernými funkciami

Aj vy máte možnosť používať smartfón Samsung Galaxy A33 5G? Potom ste si ako prvé iste všimli jeho príjemný dizajn s tenkými rámčekmi, ktoré ponúkajú veľký obraz. Privíta vás s ním 6,5-palcová Infinity-O obrazovka s pokročilou obnovovacou frekvenciou 120 Hz a jasom až 800 nitov. Tým, že fotoaparáty sú plne zapustené do tela telefónu, pôsobia naozaj štýlovo a minimalisticky. Rovnako je to aj s tenkým spracovaním tela telefónu a jeho nízkou hmotnosťou. Veľkým plusom zariadenia sú pre bežného používateľa zabudované senzory na odtlačky prstov v displeji aj batéria s priestrannou kapacitou 5 000 mAh, ktorá vám umožní aj výdrž zariadenia bez potreby nabíjania celé dva dni.