CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A31

Filtre Collapse
Model zariadenia 1094
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Staviť na bezpečný kryt na telefón sa oplatí!

Keďže telefóny Samsung sa tešia vysokej popularite, zaslúžia si našu prvotriednu starostlivosť. A to platí aj pre nový model Galaxy A31. Naskladnili sme pre vás preto stovky obalov, z ktorých si môžete vybrať tie najlepšie. Všetky sú vyrobené z odolných TPU materiálov chrániacich váš telefón proti mechanickému poškodeniu, nečistotám a vlhkosti. Môžete sa na nich spoľahnúť aj keď váš telefón spadne do jedného vrecka kabelky s kľúčmi alebo sa vám vyšmykne a padne priamo na zem. Vďaka presným výrezom ho nemusíte dávať dole ani pri nabíjaní čo fotení, pretože na milimeter sedí na všetky výrezy. Naviac nechránia len zadnú časť telefónu, ale aj tú bočnú a vďaka prečnievajúcim hranám sa starajú aj o bezpečie samotnej obrazovky.

Ako vybrať obal na Samsung Galaxy A31?

Pri výbere myslite hlavne na svoje potreby. Chcete ochrániť telefón aj z prednej strany? Potom určite vyskúšajte bezpečné knižkové puzdrá slúžiace aj ako praktické stojany na mobil či priehradky na platobné karty. Riešením sú tiež kvalitné silikónové obaly kolekcie Full Body Slim, ktoré sa skladajú z dvoch vrstiev – jednej prednej a jednej zadnej krytky. Tak dovolia vášmu Samsungu vyniknúť, ale zároveň ho perfektne ochránia. Novinkou sú karbónové obaly prémiových výrobcov, ktoré vaše telefóny pripravia aj na tie najťažšie situácie a budú slúžiť ako pravý obranný štít.

Moderný Samsung Galaxy A31

Telefón Samsung Galaxy A31 priniesol do svojej nižšej strednej cenovej kategórie zaujímavé vlastnosti. Tie, ktoré vás asi najviac zaujmú, sú batéria s úžasnou 5 000 mAh kapacitou, skvelý fotoaparát a 6,4-palcový Super AMOLED displej. Pokiaľ ide teda o fotovýbavu, model Galaxy A31prináša hlavný senzor s rozlíšením 48 MPx. Spoločnosť mu robí 8 MPx ultra širokouhlá kamera so 123-stupňovým uhlom pohľadu. Na záver sa tu nachádza aj 5 MPx snímač na makro fotky spolu s 5 MPx hĺbkovým senzorom na lepšie vytváranie fotografií s rozmazaným pozadím. Výsledok? Krásne fotky pomocou jedného stlačenia.