+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A21s

Obaly pre Samsung Galaxy A21s


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy A21, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

 

 

Bezpečie vášho Galaxy A21s je dôležité!

Telefón chránený 24 hodín 7 dní v týždni. To je luxus, ktorý by si mal dovoliť každý z nás. Smartfóny sú totiž naozaj krehké elektronické zariadenia a radi sa odierajú, ničia či pri rôznych činnostiach padajú na zem. A čím častejšie ich so sebou nosíme, kde sa len dá, tým častejšie sa tieto situácie opakujú. Práve preto dbajte na ich bezpečie so spoľahlivými obalmi. Takto si váš mobil omnoho dlhšie zachová svoju hodnotu a budete sa ním môcť pýšiť ešte dlhé roky.

Karbónový obal alebo dvojdielne puzdro?

Ak hľadáte skutočne odolné puzdro, ktoré nedá šancu ani pádom z vyššej výšky, siahnite po karbónovom kryte. Je maximálne odolné, dokáže na seba prevziať energiu pádu a vášmu telefónu zaistiť maximálne bezpečie. Milovníci farieb si môžu dodať vysoký stupeň ochrany a príjemný dizajn zároveň, a to s dvojdielnym krytom na prednú aj zadnú časť telefónu z kolkecie Full Body Slim Fantastic. Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá a predná transparentná časť naviac slúži ako fólia alebo tvrdené sklo chrániace displej pred rozbitím a škrabancami. Veľmi pekným doplnkom telefónu, pri ktorom naozaj chcete nechať vyniknúť jeho elegantný dizajn, je tenký priesvitný kryt kolekcie Ultra Slim. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, naše obaly na telefóny vám poskytnú kvalitnú ochranu. Na telefón sa nekompromisne zachytia a nepustia ho ani pri pádoch či extrémnejších situáciách. 

Užívajte si výkonný fotoaparát telefónu Samsung Galaxy A21s

Telefón Samsung Galaxy A21s splní všetky vaše požiadavky, ktoré máte na kvalitný telefón novej generácie. Pyšní sa hlavne skvelým fotoaparátom s rozlíšením 48 Mpix, ktorý dopĺňa širokouhlý objektív s 8 Mpix snímačom. Dvojmegapixelový makro fotoaparát umožňuje snímanie blízkych objektov a štvrtý 2 Mpix senzor určený pre prácu s hĺbkou ostrosti. Fotoaparát taktiež pracuje s funkciou Live Focus, ktorá umožňuje fotografovať ostrý ústredný motív na neostré pozadie. S takýmto zariadením už naozaj nebudete potrebovať žiadny externý fotoaparát.