+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A21

Obaly pre Samsung Galaxy A21


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy A21s, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Krásne a kvalitné obaly na Samsung Galaxy A21

Dnes je už samozrejmosťou používať na svoj telefón kvalitný obal, ktorý zabráni poškodeniu zadnej strany mobilu ale aj jeho bočných strán či displeja. V našom e-shope si potrpíme na to, aby všetky obaly presne sedeli na každý výrez či bočný gombík telefónu. Musia spĺňať bezpečnostné parametre, na telefón tesne doliehať a zároveň o niekoľko milimetrov presahovať jeho prednú stranu tak, aby dokázali ochrániť aj displej telefónu. Sú vyrobené z príjemných materiálov, ktoré naviac vydržia aj hrubšie zachádzanie a extrémnejšie podmienky. Je len na vás, aký typ obalu si vyberiete pre ochranu svojho Samsung Galaxy A21.

Vyberte si kryt na mobil podľa vášho vkusu

Funkčnosť a prvotriedna kvalita však nie je to jediné, čo by mal váš obal na mobil prinášať. Mali by ste sa z neho aj tešiť, pretože bude jednoducho presne sedieť vášmu štýlu a dopĺňať ho. Budete sa naň totiž pozerať každý deň a pravdepodobne pri ňom aj zaspávať. Silikónový obal na Samsung Galaxy A21 s farebnými vzormi či pastelovými odtieňmi je tým správnym prostriedkom pre každodennú dobrú náladu, knižkové puzdro z vkusnej koženky zas pôsobí elegantne a príjemne. Trblietavé puzdro naznačí, že v spoločnosti žiarite ako hviezda. Priesvitný obal naopak dáva vyniknúť hlavne dizajnu vášho telefónu, ľahkosti a jednoduchosti. Vyberte si teda puzdro na váš Samsung, ktoré vám najviac vyhovuje.

Neobmedzená zábava so Samsung Galaxy A21

Ponorte sa do sveta Samsung s modelom Galaxy A21, ktorý si iste zamilujete. Tento smartfón vám vďaka batérií s možnosťou rýchleho nabíjania a kapacitou až 4 00 mAh vydrží celé hodiny neprerušovaného scrollovania na internete, telefonovania či počúvania muziky. Na prezeranie fotografií alebo videí sa vám bude perfektne hodiť 6,5-palcový bezrámčekový displej s HD+ rozlíšením a zabudovaným selfie fotoaparátom. Telefón má naviac štvoritú zadnú kameru s rozlíšením hlavného objektívu 16 MP a taktiež krásne prepracovaný dizajn.