CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A20e

Obaly pre Samsung Galaxy A20e


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy A20, Samsung Galaxy A20s, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1094
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Viac ako 300 motívov na kryt Samsung Galaxy A20E

Investovali ste do kvalitného telefónu svetovej značky a chcete si jeho hodnotu udržať čo najdlhšie. To chápeme. A preto vám chceme pomôcť našimi odolnými obalmi v ponuke od výmyslu sveta. Poďte sa s nami ponoriť do sveta ochranného príslušenstva Etuo.sk.

Silikónové, knižkové či foto kryty máte na dosah

Maľby kolekcie Crystal design pôsobia na vašom telefóne ako pôsobivé „tetovania priamo na koži“. Sú totiž transparentné a potlač na nich tak vnímate ako veľmi elegantnú natlačenú priamo na kryte zariadenia. Vďaka svojim okrajom prekrývajúcim okraj telefónu naviac poskytnú ochranu aj displeju – napríklad keď ho položíte na stôl či na nerovný povrch. Alebo keď vám telefón spadne na zem. Možno si však naopak zamilujete rad obalov Foto Case. Tieto obaly sú transparentné len po bokoch a celú ich zadnú stranu tvorí súvislá fotografia, ktorá vyhovuje vášmu vkusu. Všetky silikónové obaly sú vyrobené z TPU materiálu odolného voči pádom, poškriabaniu či nečistotám. Svojimi výrezmi nie sú prispôsobené len konektorom nabíjania a slúchadiel, ale taktiež na senzor odtlačku prsta na zadnej strane telefónu. Obaly tak nijakým spôsobom neobmedzujú funkčnosť vášho zariadenia.

Samsung Galaxy A20E – kompaktný a výhodný pomocník

Výkonný smartfón A20E sa vo svojej strednej triede nemá za čo hanbiť. Na prvý pohľad upúta sviežim a moderným designom, ktorý doplňuje niekoľko praktických a prepracovaných funkcií. Užívateľov poteší najmä Dual Sim rovnako ako čítačka odtlačkov prstov, automatická regulácia jasu displeja či dobrá konektorová výbava. Nielenže skvele sadne do ruky, ale taktiež je jeho veľkosť ideálna na čítanie alebo sledovanie videí čo fotografií. Dokáže rýchlo reagovať, má solídny výkon a pri dobrom svetle fotí jeho dvojitý fotoaparát pekne. Na trhu sú momentálne v tejto cenovej kategórii aj lepšie dostupné modely, avšak ak sa chcete spoľahnúť na overeného výrobcu, so Samsungom Galaxy A20E nešliapnete vedľa.