+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A13

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Postarajte sa o dlhú výdrž svojho smartfónu

Už staré mamy nás učili, že ak sa staráme o svoje veci, omnoho dlhšie nám vydržia. Ani v prípade mobilných telefónov tomu nie je inak. Ak sa o bezpečie svojho zariadenia staráme, ochraňujeme ho pred následkami pádov a nárazov či poškodením spôsobeným vlhkosťou a nečistotami, budeme sa z neho tešiť omnoho dlhšie. Práve preto je čas zaobstarať si spoľahlivý obal na telefón Samsung Galaxy A13. Nemusíte sa s ním totiž obávať škrabancov, vrypov ani preliačení, a navyše tlmením nárazov chráni aj vnútorné komponenty telefónu. Stačí si len vybrať ten správny dizajn a získate skvelého „parťáka“ na každý deň.

Spoznajte výhody obalov na Samsung Galaxy A13

Obaly na knižkové a silikónové obaly na Samsung Galaxy z dielne etuo.sk sú stvorené priamo pre váš typ zariadenia. Skvele sa mu prispôsobia svojimi rozmermi aj precíznymi výrezmi bez toho, aby akokoľvek odstávali či zabraňovali v plnohodnotnom fungovaní telefónu. Obaly sú flexibilné, a tak sa na telefón veľmi jednoducho nasadzujú aj skladajú dole. To využijete v prípade, že budete chcieť svoj kryt dezinfikovať alebo utrieť od prípadných nečistôt. V tomto prípade vám bude stačiť len vlhká handrička alebo čistiaci obrúsok. O tlač na povrchu obalu sa pritom nemusíte vôbec báť. Je totiž odolná voči vyblednutiu alebo zošúchaniu farieb častým umývaním či dezinfikovaním rovnako ako voči poškodeniu ostrými predmetmi či UV žiarenia. Kryty na Samsung Galaxy A13 tak môžete používať celé roky bez toho, aby stratili svoj glanc.

Knižkové obaly alebo silikónové kryty na Samsung Galaxy A13?

Pri výbere svojho obalu na telefón však nemyslite len na jeho kvalitu – dôležitý je totiž aj jeho vzhľad. Vyberajte si preto veľmi pozorne a majte na mysli, ako by vám mal váš obal poslúžiť. Pokiaľ s ním chcete zažiariť na každej party, stavte na trblietavé modely so zlatými odleskami, s ktorými vás nikto neprehliadne. Ak naopak svoj mobil, a tým aj jeho kryt, používate skôr pri pracovných stretnutiach, obchodných jednaniach či dôležitých povinnostiach, vyberte si skôr jednofarebné prevedenia, ktoré pôsobia elegantne a jednoducho. Že vám naopak trochu farieb nevadí? Potom je čas siahnuť po originálnych dizajnoch v mramorových alebo akvarelových motívoch, so zaujímavými nápismi alebo s pastelovými ornamentmi, ktoré vás potešia každý deň. Ak viete, čo do svojho krytu očakávate, zamerajte sa následne aj na materiál, z ktorého by mal byť vyrobený. Silikónové kryty sú ako stvorené pre minimalistov a tých, ktorí hľadajú čo možno najkompaktnejší dizajn. Tieto obaly nepridajú vášmu mobilu ani centimeter navyše a pôsobia na ňom veľmi prirodzene. Skoro ako druhá koža. Vďaka hranám o niekoľko milimetrov vystupujúcim nad úroveň displeja sa postarajú aj o jeho prednú časť. Ich veľkou výhodou je, že si ich teraz v našom e-shope môžete doladiť aj s vašim vybraným motívom presne tak, aby vám to vyhovovalo. Knižkové obaly na Samsung Galaxy A13 sú o niečo rozmernejšie, avšak o to spoľahlivejšie. Ich technologicky prepracovaný magnetický uzáver nedovolí obalu otvoriť sa ani pri najtvrdších pádoch či nárazoch. Ochráni tak nielen zadnú a bočné, ale hlavne prednú stranu telefónu, ktorú už potom nemusíte dopĺňať ďalším ochranným sklom.

Pohodlie a zábava s novým Samsung Galaxy A13

Smartfón Samsung Galaxy A13 vám vďaka čistému dizajnu, pokročilým funkciám a férovej cenovke prináša pohodlný spôsob, ako dostupne a s ľahkosťou využívať všetky výhody moderného zariadenia. Už na prvý pohľad si vás získa 6,4-palcovým displejom s rozlíšením 2408 x 1080 pixelov a tiež svojim prevedením dostupným v jemne belasej farbe. Získate s ním navyše aj batériu s výdržou počas celých dvoch dní bez potreby nabíjania s kapacitou až 5 000 mAh. Samozrejmosťou je systém štyroch fotoaparátov s rozlíšením hlavnej šošovky 50 MPx, možnosť platbou telefónom NFC, čítačka odtlačkov prstov či možnosť rýchleho 15W nabíjania.