CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A12

Obaly pre Samsung Galaxy A12


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy A12 (2021), sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1090
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné príslušenstvo sa stará o váš telefón

Vo svete, kedy svoj telefón nosíme neustále so sebou do práce, obchodov, fitnesscentra, na hory, dovolenky, k bazénu či dokonca na toaletu, je extrémne dôležité postarať sa o jeho ochranu v prípade pádu na zem, tvrdých nárazov, poškodenia ostrým predmetom ako sú kľúče či hrot noža. Často sa taktiež stáva, že si telefón neopatrne oblejeme kávou, zmokneme s ním alebo sa nám zašpiní. Napríklad pri páde do rozmočenej hliny. Vo všetkých týchto prípadoch slúži obal ako ochranný štít pred poškodením. A nielen tam. Obal na vonkajší kryt telefónu ochraňuje aj jeho vnútorné komponenty. Napríklad tým, že tlmí nárazy a komponenty sa omnoho menej opotrebovávajú. Bezpečnosť je však iba jedným z benefitov. Tým ďalším, a pre mnohých používateľov oveľa dôležitejším, je dokonalý štýl. Áno, aj kryt na telefón vám môže poslúžiť ako štýlový módny doplnok, v ktorom zažiarite v spoločnosti - a čo je dôležitejšie - aj sami pred sebou!    

Vychutnajte si výhody obalov na Samsung Galaxy A12

Každý obal na Samsung Galaxy A12 z dielne etuo.sk na vaše zariadenie padne ako uliaty. Doslova. Naše kryty totiž rešpektujú všetky funkcie telefónu od nabíjania cez počúvanie a ovládanie hudby až po odomykanie pomocou odtlačkov prstov. Precízne výrezy sa tak postarajú o to, aby ste obal z mobilu nemuseli nikdy dávať dole. Puzdrá sú vyrobené z výberových materiálov, hlavne z pružného TPU, jemného silikónu či gumy. Veľmi jednoducho tak absorbujú energie nárazov a otrasov. 

Dizajn krytu na Samsung Galaxy A12 máte vo svojich rukách

Ak hľadáte dokonale výnimočný obal, aký nemá doslova nikto iný na svete, vyrobte si ho pokojne sami. Kryt s vlastným motívom je “easy to make” a navyše s ním zažijete množstvo zábavy. Je to zároveň cesta, ako si aj s jednoduchým obalom vytvoríte duševné spojenie a okamžite si ho obľúbite. Chcete svojim telefónom zaujať, pôsobiť originálne, ale zároveň nemáte čas, chuť alebo energiu vytvárať obal na telefón Samsung Galaxy A12 s vlastným motívom? Potom si vyberte niektorý z našich vopred pripravených motívov. Ručíme vám za to, že nájdete ten pravý či už ste elegantný, športový ale minimalistický typ človeka. Ak preferujete jednoduchosť a čisté línie, zvoľte si kryt z kolekcie Ultra Slim. Nepridá vášmu mobilu centimeter naviac a pritom krásne zvýrazní jeho originálny dizajn. Pokiaľ vám nevadí trochu to “okoreniť”, vyberte si k transparentný obal doplnený o jemný motív kvetín, obľúbenej cestovateľskej destinácie alebo rozkošného zvieratka. Že by ste vo svojom živote zniesli aj viac farieb a dobre nálady? Tak potom sa pre vás bude najlepšie hodiť obal z kolekcie Etuo Design. Tieto puzdrá nájdete v tisíckach farieb a so vzormi podľa vlastného výberu. Veľmi obľúbené sú aktuálne mramorové obaly, obrázky pastelových lúčnych kvetín, výrazné nápisy či akvarelové abstraktné maľby s prvkami zlata. Veľmi nápadito pôsobia tiež kryty zamerané na rôzne ročné obdobia, sviatky alebo výnimočné dni v roku. Dopriať si tak môžete jeden obal s motívom vianočného stromčeka, ďalší s rozkvitnutými kvetmi čerešne, jeden v podobne letných motívov s exotickým ovocím a posledný s obrázkami jesenných stromov či halloweenskych tekvíc a masiek. Obaly na Samsung Galaxy A12 môžete v priebehu roku pravidelne obmieňať a držať sa tak vždy v aktuálnych trendoch.     

Samsung Galaxy A12 ako stvorený pre bežných používateľov

Štýlovo odľahčený smartfón Samsung Galaxy A12 presvedčí aj vás o tom, že ide o spoľahlivého spoločníka na každý deň. Ponúka vám totiž štvoritý zadný fotoaparát s rozlíšením hlavnej šošovky 48 MPx doplnený o širokouhlý, makro a hĺbkový objektív pre dokonalé zábery kamkoľvek sa pohnete. Navyše s ním získate vnútornú pamäť s objemom 64 GB, dual SIM technológiu aj slot na microSD kartu. Samozrejmosťou je pri telefóne aj technológia NFC, nechýba ani podpora rýchleho pripojenia k internetu a senzory potrebné pre funkčnosť praktických aplikácií.