CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A10

Filtre Collapse
Model zariadenia 1091
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Silikónové, drevené, farebné. Vyberte si ten pravý kryt - Samsung Galaxy A10

Chcete si vybrať obal na telefón, ale neviete ako na to? Je to veľmi jednoduché a dáme vám zopár doporučení. V dnešnej dobe sa stali veľkým hitom práve drevené obaly na telefón. Vyzerajú prekrásne, vďaka vzoru dreva pôsobí každý originálne a naviac vám ich dodáme aj s prírodnými motívmi mandaly, vlka alebo lapača snov. Ich zadná doska je vyrobená z dreva pričom bočné strany vyrábame zo silikónových materiálov. Telefónu tak nehrozí žiadne poškriabanie ani zbytočné odery. Na druhú stranu sú veľmi efektívne taktiež knižkové obaly na Samsung Galaxy A10. Tie obsahujú okrem vnútornej zložky zo silikónu aj jemné šedé materiály na výklopnej strane a imitáciu kože na strane vonkajšej. Chránia tak telefón najlepšie, ako sa len dá, a to zo všetkých strán.

Obal na Samsung Galaxy A10 podľa vášho vkusu

Všetky naše obaly sú priliehavé, nedovolia k sebe preniknúť špine, prachu ani vlhkosti. Majú presné výrezy na miestach konektorov a senzorov odtlačkov prstov aj fotoaparátu. Na výber máte z nepreberného množstva variant, takže si kúpu poriadne zvážte. Ak si nemôžete vybrať, nevadí. Vyberte si niekoľko možností a jednoducho ich obmieňajte podľa svojej aktuálnej nálady či ich zakúpte ako originálny darček pre svojich blízkych.

Atraktívny telefón strednej triedy: Samusng Galaxy A10

Samusng Galaxy A10 sa skvele ovláda, dobre padne do ruky a vďaka svojmu veľkému displeju s dobrými parametrami vyzerá fantasticky. Nielenže ponúka dobrú výdrž batérie, ale disponuje aj NFC čipom a slušným fotoaparátom hodného tejto cenovej kategórie. Aj keď nemá priveľkú pamäť, vynahradí vám to zabudovaný microSD slot, kam môžete inštalovať SD kartu pre zvýšenie pamäti zariadenia. Telo telefónu je plastové, čo znamená zníženú odolnosť voči nárazom alebo poškodeniam. Na druhú stranu je to príležitosť pre používateľov, ako si ušetriť financie a investovať ich do ochranného príslušenstva telefónu.