CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A04s

Filtre Collapse
Model zariadenia 1090
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Viete, aké výhody vám prinesie obaly na smartfón?

Alebo by sme mali napísať kvalitný obal na smartfón. Všetky kryty, ktoré nájdete v našom e-shope, totiž spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy a doprajú vám naozaj kvalitnú ochranu po dlhý čas. Prvoradá je pre nás vždy bezpečnosť vášho telefónu. Práve preto naše kryty ochránia pre následkami pádov, nárazov aj otrasov. Nemusíte tak s nimi trpieť nevzhľadné vrypy, preliačenia, škrabance a odreniny na svojom luxusnom zariadení, ktoré vás nevyšlo najlacnejšie. Kryty taktiež odolávajú špine, prachu aj vlhkosti. A nepustia ich ani k vášmu zariadeniu. Svoj telefón tak môžete s pocitom istoty nosiť do práce, do školy, ale aj na dovolenky, k vode, na športy, do prírody alebo kamkoľvek sa pohnete. Postarajú sa o to, aby váš telefón neutrpel na kráse. Okrem vonkajších strán a častí telefónu však obaly chránia aj vnútorné komponenty. Hlavne pred otrasmi, ktoré ich rýchlejšie opotrebujú a skrátia tak životnosť telefónu. S kvalitnými obalmi tak môžete predĺžiť svojmu zariadeniu život o niekoľko mesiacov až rokov. A čo je na tom najlepšie? Že kryty na telefóny aj dokonale vyzerajú. Vyberiete si ich podľa svojho vkusu a doladíte k obľúbeným outfitom alebo vlastnému štýlu. Aj ich povrchová úprava je trvácna, takže motívy na nich vydržia veľmi dlho ako nové. Navyše sa ľahko čistia, sú príjemné na dotyk a nepridajú telefónu zbytočnú váhu ani centimetre navyše.

Odlíšte svoj mobil od davu

Doslova! Telefónov Galaxy A04s je totiž na trhu mnoho a mnoho ľudí vo vašom okolí ich možno bude aj vlastniť. Práve preto by ste mali ten svoj odlíšiť a dodať mu jedinečný štýl. Podarí sa vám to s našimi trendy, jednoduchými i nápaditými krytmi. Ste fanúšikom športových hier alebo sami športujete? Vyberte si obal so športovým motívom alebo s nápisom vo farbách vášho obľúbeného tímu. Pre minimalistov tu máme mramorové obaly v rôznych odtieňoch so zlatými odleskami a žiarivými tónmi. Milujete prírodu? Potom si nenechajte ujsť naše pastelové motívy kvetín alebo tajomné lesný príbehy zvierat či vodné rozprávky z riečneho a morského sveta. Alebo stavte na jemné boho či vintage motívy z našej ponuky. Ak naopak nechcete vyberať z hotových obalov, máte radi tvorbu a najradšej by ste používali obal s vlastnými motívmi, nie je nič jednoduchšie. Preklikajte sa do nášho online editora, kde si obal so svojou fotografiou môžete vytvoriť celkom jednoducho a pomerne rýchlo.

Umelecké obaly, ktoré chytia za srdce

Ak ste umelecká duša, stavte na naše najnovšie obaly vytvorené v spolupráci so známymi výtvarníkmi. Ich diela vytvoria s našimi obalmi dokonalú kombináciu praktických predmetov s umeleckým významom. Katarina Lenarcik pre etuo navrhla kolekciu Koláže, v ktorých spája kúzlo ženského tela a prírodných elementov. Vyberte si ten, ktorý vás najviac vystihuje – ste tajomná žena plná mesačného svitu alebo skôr jemná kvetinka, ktorá čaká na čas svojho rozkvetu? Možností je mnoho, takže si len vyberte tú ideálnu pre seba. Umelkyňa Katarzyna Stróżyńska-Goraj pre vás zas pripravila akvarelové potlače na tému oslavy flóry a fauny s tmavým alebo svetlým podkladom, kde dáva vyniknúť prírodným textúram a jemným farbám. Obrazy zvierat a kvetov sa tak spoja s vašim telefónom a vytvoria neskutočne príjemnú kombináciu, ktorú si všimne a ocení aj vaše okolie.

Fantastický smartfón Samsung Galaxy A04s

Ak ste hľadali smartfón bohatý na moderné funkcie, práve ste ho našli. Ako prvé vás zaujme jeho brilantná Infinity-V obrazovka s uhlopriečkou 6,5 palcov a HD+ technológiou a rýchlou obnovovacou frekvenciou. K tomu získate aj systém pokročilých objektívov vo fotovýbave s rozlíšením hlavného objektívu 50 MPx. Výhodou modelu je výkonný osemjadrový procesor, s ktorým zvládnete aj náročnejší multitasking, gaming aj pravidelné surfovanie po socilánych sieťach, prípadne streamovanie. To všetko zabalené do veľmi elegantného a klasického dizajnu v tlmených farbách.