CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A03s

Obaly pre Samsung Galaxy A03s


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy A03, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1091
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na telefón Samsung Galaxy A03s podľa vašich predstáv

Poznáte ten pocit, keď vám príde nový obal na mobil, nasadíte si ho a neviete sa na svoj telefón vynadívať? Konečne nová iskra, perfektná ochrana a dokonalý dizajn. Je to skvelé, však? Doprajte si tento pocit znovu vďaka obalom od etuo.sk. Vyberte si kryt presne podľa svojich predstáv, užívajte si ho každý deň, chváľte sa pred priateľmi a robte si hrdo selfie fotky o zrkadlo. Pripravili sme si pre vás viac ako tristo obalov, z ktorých si môžete vybrať dokonalý dizajn presne pre seba.

Vyberte si dokonalý kryt z našej ponuky

Ak ste milovníkom najnovších trendov, staviť môžete na Ultra Slim kolekciu, ktorá obsahuje transparentné kryty ľahké ako pierko a tenké ako váš telefón samotný. Zato však tieto kryty poskytujú maximálny stupeň ochrany. Nielen čo sa týka zadnej a bočných strán, ale taktiež displeja – vďaka vyvýšeným bočným hranám brániacim kontaktu obrazovky s rovnými povrchmi. Ak by ste tomu chceli pridať trochu šmrncu, ideálnym riešením pre vás budú kryty Ultra Slim Design doplnené o rôzne motívy na transparentnom pozadí. Nosievate svoj mobil na športy, do náročného terénu alebo jednoducho viete, že vám často vypadne z rúk? Potom stavte na naše karbónové puzdrá od renomovaného výrobcu bezpečnostných doplnkov pre telefón Forcell. Karbónové puzdrá sú vyplnené karbónovými vláknami, sú flexibilné a maximálne odolávajú nárazom aj pádom. Jednoducho synonymum bezpečnosti pre váš Samsung Galaxy A03s. Pokiaľ je vašou doménou jednoduchosť a praktickosť, zvoľte obaly z kolekcie Soft Flex. Tieto jednofarebné silikónové modely pôsobia veľmi príjemne aj na pracovných mítingoch alebo v spoločnosti, doprajú vám záruku bezpečnosti a zároveň veľmi elegantného vzhľadu. A ak sa vyžívate v posledných trendoch a zaujímavých motívoch, stavte na kolekciu Soft Flex Design. Tieto obaly prinášajú abstraktné obrázky doplnené o trblietavé zlaté motívy, mramorové povrchy, geometrické vzory, pastelové vzory divokých kvetín alebo minimalistické motívy či vintage štýl. Jednoducho všetko, čo by sa vám mohlo páčiť. A v prípade, že si nevyberiete, ešte stále máte možnosť vytvoriť si vlastný návrh krytu na telefón. Obaly s vlastnými fotkami sú dnes populárne, pôsobia veľmi originálne a je v nich kus vašej fantázie aj srdca. Naši zákazníci ich často používajú aj ako skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo výročia.

Prečo práve obal na smartfón Samsung Galaxy A03s od etuo.sk

Všetky obaly od etuo.sk perfektne sadnú na váš telefón svojimi rozmermi aj výrezmi pre externé komponenty, fotoaparát či vyvýšeniami pre bočné tlačidlá. Žiadna funkcionalita telefónu tak nie je ani v najmenšom obmedzená. Kryty na Samsung Galaxy A03s naviac vyrábame pomocou najnovších technológií. Pri tlači motívov používame modernú bodovú metódu zaisťujúcu maximálnu odolnosť farieb proti oškretiu, vyblednutiu v dôsledku pôsobenia UV žiarenia alebo zmenám. Nikdy sa tak nestane, že by sa vám obal poškodil pri umývaní pod prúdom tečúcej vody, utieraní vlhkou handričkou alebo čistení dezinfekčným gélom. Všetky naše puzdrá sú maximálne flexibilné, ale zároveň držia svoj tvar. Môžete ich tak pokojne veľmi často skladať a opäť zakladať na mobil bez rizika poškodenia alebo natiahnutia. Jednoducho s vami vydržia v skvelej kondícii po celý čas používania a udržia hodnotu vášho telefónu omnoho dlhšie, ako by tomu bolo bez obalu.

Samsung Galaxy A03s ako perfektný partner

Vďaka smartfónu Samsung Galaxy A03s budete môcť kedykoľvek využívať pokrokové funkcie a skvelé výhody bez obmedzení. Hneď na prvý pohľad vás pri tomto mobile zaujme PLS displej s HD rozlíšením a kvapkovitým výrezom pre 5 MPx selfie kamerku. Trojitý zadný snímač vás poteší príjemnými fotkami, o ktoré sa stará hlavný 13 MPx objektív. Vnútorná pamäť 32 GB sa dá velmi jednoducho rozšíriť micro SD kartou. Samozrejmosťou tohto modelu je Dual SIM technológia, obľúbená čítačkra prstov umiestnená na tele zariadenia alebo možnosť platieb mobilom NFC.