+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy A03

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Bezpečie a ochrana vášho telefónu

Aj vy neznášate, keď sa na vašom mobile objaví nový škrabanec alebo prasklina? Vyhnite sa tomu s ochranným príslušenstvom, ktoré zachová váš telefón neporušený po dlhý čas. Odolné obaly od etuo.sk vytrvalo odolávajú nárazom, otrasom aj vibráciám a nepustia tak k vášmu zariadeniu žiadne vrypy, preliačenia a ďalšie nedokonalosti.

Vyberte si obal podľa svojho životného štýlu

Pri výbere obalu na telefón je veľmi dôležité vybrať si presne podľa toho, čo potrebujete a chcete. Zohľadňujte preto vždy svoj životný štýl, povahu svojej práce alebo voľnočasových aktivít, rodinný život a nakoniec aj vašu šikovnosť. Nezdá sa to, ale pokiaľ vám telefón z rúk často vypadáva, môže sa poškodiť až o 50 % rýchlejšie ako u človeka, ktorému sa to takmer nestáva. Ak teda patríte do tej menej šťastnej skupiny alebo máte náročnú prácu v teréne, telefón si so sebou často beriete na športy či ho chcete ochrániť pred zvedavými ručičkami vašich malých detí, stavte na knižkový obal. Ten chráni zadnú ale aj prednú stranu smartfónu vďaka výklopnému krídlu na magnetický uzáver. Veľkou výhodou knižkového puzdra je hlavne jeho praktické využitie ako stojanu pri sledovaní videí, seriálov alebo videochatovaní či pri práci na telefóne. Ak ale napríklad často fotíte alebo svoj mobil využívate naozaj intenzívne, výklopné puzdro vám môže spôsobovať zbytočnú záťaž s neustálym otváraním a zatváraním. Preto v tomto prípade stavte na jednoduchý silikónový alebo gélový kryt, ktorý pôsobí kompaktne a na mobile krásne sedí. Je veľmi príjemný na dotyk a nezaberie vám zbytočné centimetre ani vo vrecku nohavíc alebo či v kabelke.

Kryt na Samsung Galaxy A03, ktorý doplní váš vkus

Ak ste sa už rozhodli pre niektorý z typov obalov z našej ponuky, je čas vybrať to najdôležitejšie – jeho farbu a potlač. Ak svoj telefón používate hlavne na pracovných mítingoch, obchodných jednaniach alebo dôležitých spoločenských udalostiach, ideálne sa pre vás bude hodiť jednoduchší a elegantnejší model obalu. Tieto požiadavky spĺňajú hlavne jednofarebné obaly potiahnuté syntetickou ekokožou či silikónové kryty v prevedení s vašim obľúbeným odtieňom. Ak ale máte radi farby a môžete si to pri svojom životnom štýle dovoliť, zaexperimentuje si trochu. Veľmi obľúbenými vzormi sú aktuálne abstraktné akvarely plné energie a dobrej nálady doplnené o prvky zlata. Trendy sú aj mramorové kryty v rôznych farbách a prevedení, v akom si predstavujete. Pre milovníkov prírody sú tu vzory krásnych kvetov, listov a realistické kresby stromov. Minimalistov zas iste potešia obaly s jednoduchými nápismi, na ktorých sa dá zasmiať alebo s malými komiksovými kresbami. A ak sa nezaraďujete ani do jednej skupiny alebo hľadáte niečo celkom výnimočné, máme pre vás inovatívne riešenie. Ponúkame vám kryty s vlastnými motívmi, ktoré si vytvoríte v našom online kreatívnom editore celkom sami. Využiť môžete svoje obľúbené fotografie, logá alebo vlastné maľby. Na ich prípravu navyše nepotrebujete žiadne predošlé skúsenosti, stačí len cit pre detail, chuť sa baviť a trocha času. Personalizované kryty sú navyše ideálnym a veľmi osobným darčekom pre vašich blízkych na Vianoce alebo na narodeniny.

Doprajte si telefón Samsung Galaxy A03 s dobrým výkonom

Ak hľadáte spoľahlivého partnera na každodenné používanie, stavte na telefón Samsung Galaxy A03. Ponúkne vám 6,5-palcový TFT displej s HD+ rozlíšením a výkonným procesorom v kombinácii s 4GB RAM. O plynulý výkon a rýchly chod zariadenia tak nikdy nebudete mať núdzu. Veľkou výhodou tohto smartfónu je aj jeho 48 MPx zadný snímač doplnený o 2 MPx hĺbkový objektív, vďaka ktorým získate dokonalé fotografie doplnené o hlboké farby. Samozrejmosťou je so Samsung Galaxy A03 aj technológia NFC pre pohodlné platby pomocou telefónu, podpora Dual SIM, microUSB a taktiež slotu na pamäťovú kartu micro SDXC. V balení k tomuto telefónu nájdete aj slúchadlá a na zabudovaný 3.5mm jack.