+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme X50 Pro 5G

Obaly pre Realme X50 Pro 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Realme X50 5G, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Zvoľte si obal pre Realme X50 Pro 5G

Azda nič sa nevyrovná novému telefónu, ktorý ešte nemá nijaké stopy po používaní. Skôr či neskôr sa však na ňom objavia rozličné väčšie či menšie odreniny, zárezy, škrabance alebo praskliny na displeji a pôvodný vzhľad smartfónu je nenávratne preč. Prečo by ste sa však mali pripraviť o to, aby ste sa z jeho dokonalého vzhľadu a funkcií tešili čo najdlhšie? Nestrácajte čas a postarajte sa o jeho dokonalú ochranu pomocou vkusného puzdra, krytu alebo obalu, ktoré zachovajú vzhľad a funkcie, aké mu dali výrobcovia, na naozaj dlhý čas.

Unikátne obaly, kryty a puzdrá pre Realme X50 Pro 5G

Väčšina nových typov smartfónov sa od seba navzájom odlišuje nielen dizajnom či funkčnými parametrami, ale aj svojím umiestnením fotoaparátu či otvorov pre konektory. Práve preto je ideálne, ak si pre daný smartfón zvolíte vždy obal, ktorý bol vyrobený špeciálne pre daný model. Takýto obal na telefón bude dokonale sedieť nielen svojou veľkosťou, ale aj unikátnym umiestnením a tvarom výrezov pre konektory. Vďaka tomuto opatreniu obmedzíte vyberanie telefónu z puzdra na minimum, čo predstavuje pre mobil najlepšiu možnú formu preventívnej ochrany. Ak vám totiž spadne na zem mobil v puzdre, môže sa stať, že sa poškodí puzdro, napríklad praskne. Avšak v prípade, že by vám vypadol mobil bez puzdra, to, čo zachytí plnú silu nárazu, bude samotný mobilný telefón.

Obal na mobil chráni i reprezentuje

Základné požiadavky na puzdro, zadný kryt alebo obal na mobil sa opierajú o tri hlavné oblasti. Na prvom mieste je bezpečnosť telefónu, potom je to jednoduché, ničím nesťažené používanie všetkých jeho funkcií a v neposlednom rade ide o vzhľad obalu. Ten netreba v žiadnom prípade podceňovať, pretože ide o doplnok, ktorý budete veľmi často nosiť so sebou. V našom sortimente nájdete puzdrá a kryty na Realme X50 Pro 5G v rozličných materiálových a farebných vyhotoveniach. Každé z nich, určené na tento typ telefónu, však presne sadne na zariadenie.