+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme X50 5G

Obaly pre Realme X50 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Realme X50 Pro 5G, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vyskúšajte skvelé obaly na Realme X50 5G

Myslíte si, že aj vášmu telefónu Realme X50 5G chýba niečo zásadné? Potom máte asi pravdu. Mali by ste pre neho zabezpečiť ochranu, ktorá uchová jeho hodnotu omnoho dlhšie a zároveň mu dopraje oveľa trvácnejšiu životnosť. Máme tým na mysli kvalitné kryty, ktoré budú skvelým doplnkom vášho smartfónu nielen po bezpečnostnej ale aj po dizajnovej stránke. Vyberte si z našej ponuky viac ako 200 obalov ten, ktorý sa vám najviac páči a zároveň vám vyhovuje najviac aj typovo. Iste si dokážete vybrať ten pravý, ktorý sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho Realme X50 5G.

Vylaďte si svoj Realme X50 5G na maximum

Všetkým našim zákazníkom, ktorí milujú maximálny pocit bezpečia, odporúčame knižkové puzdrá. Tie totiž chránia telefón nielen zo zadnej ale najmä z prednej strany, ktorá je najpoužívanejšou a najzraniteľnejšou časťou telefónu zároveň. Naviac ich môžete používať aj ako praktický stojan na telefón v čase, keď sledujete filmy alebo seriály či videá – umožní vám to špeciálne vyklápacie krídlo s magnetickým uzáverom. Pre mladšie ročníky sú viac než trendy záležitosťou obaly z kolekcie Etuo, kde sme sa snažili zahrnúť najnovšie trendy zo sveta krytov na telefóny. Obsahuje tak mramorovú potlač s prvkami drahých kovov, bohaté vzory divokých kvetín alebo v súčasnosti veľmi obľúbené geometrické vzory doplnené o jemné nude alebo pastelové farby.

Ultra rýchly telefón Realme X50 5G

Staňte sa aj vy fanúšikom spoločnosti Realme a vyskúšajte model telefónu X50 5G. Najväčším lákadlom je jeho podpora 5G sietí a taktiež 30W rýchle nabíjanie, vďaka ktorému nabijete telefón do 100 % len za 55 minút. To všetko spojené s veľmi príjemnou cenou a kvalitným dizajnom v moderných farbách. Tento smartfón dostal taktiež veľmi pôsobivý 6,6-palcový Full HD+ displej so skvelou obnovovacou frekvenciou až 120 Hz a rozlíšením 1 080 x 2 400 bodov. Vyskúšajte si aj ďalšie jeho výhody na vlastnej koži.