+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme X3 SuperZoom

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vyberte si trendy obal na Realme X3 Super Zoom

Ako vyzerá dokonalý kryt na telefón? To musíte vedieť vy. Len vy totiž rozhodnete o tom, ako bude ten váš vyzerať. My vám dávame na výber z viac ako 200 prevedení. Rozhodnete sa pre efektný farebný obal z kolekcie Etuo Design Case so zlatými pásmi alebo dáte prednosť tomu zo skupiny FlexMat Case s transparentným povrchom? Najlepšie bude, ak tieto dve možnosti skombinujete a vystriedate viacero obalov na viacero príležitostí. Ten farebný s vtipným obrázkom na tému „foodporn“ si vezmite na letnú grilovačku s priateľmi, na pracovný míting si pripravte jednofarebnú elegantnú klasiku.

Prvotriedne kryty od etuo.sk

Aj keď je štýl vášho krytu dôležitý rozhodne to nie je všetko, čo by ste od neho mali očakávať! Chcite jednoducho viac. Kľúčovým prvkom by pre vás vždy mala ostávať funkčnosť. Tá v tomto prípade znamená odolnú ochranu voči škrabancom, ryhám a iným mechanickým poškodeniam. Naše obaly v tomto smere spĺňajú tie najvyššie štandardy. Sú veľmi flexibilné ale aj odolné, vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú zároveň aj veľmi príjemné na dotyk. Naviac vám vydržia po celé roky vo veľmi dobrej kondícii aj keď ich budete pravidelne používať, nosiť v taškách či umývať vlhkými handričkami alebo dezinfekčným prostriedkom proti baktériám. Nemusíte sa báť ani vyblednutia farieb či zažltnutia. Skrátka, spoľahnite sa s nimi na dokonalú ochranu a určite nebudete sklamaní.

Skvelý smartfón Realme X3 Super Zoom

60x super zoom a super rýchlosť. Presne to vystihuje telefón Realme X3 Super Zoom. Čo je to vlastne super zoom? S touto funkciou môžete priblížiť objekty až 0,5 až 60-násobne, takže nezáleží na tom, či niečo fotíte zblízka alebo z diaľky. Vždy na to dovidíte celkom perfektne. S výkonným procesorom Qualcomm Snapdragon 855+ sa naviac môžete naraz venovať hraniu hier, upravovaniu fotografií alebo sledovať HD film bez toho, aby sa telefón zasekol alebo spomalil.