+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme X2 Pro

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochranné obaly na Realme X2 Pro máte na dosah

Premýšľate nad tým, ako by ste svoj telefón Realme X2 Pro dokázali udržať nepoškodený čo možno najdlhšie? Jednoznačnú odpoveď nájdete v odolnom kryte, ktorý dokáže zastaviť následky pádov, rozliatych nápojov alebo nebodaj oškretí rôznymi ostrými predmetmi. Na stránkach etuo.sk si naviac môžete vybrať dizajn, ktorý si na prvý pohľad jednoducho zamilujete. Vyberte si z desiatok prírodných vzorov, ako sú bohato rozkvitnuté kvety, stromy, listy rôznych tvarov. Silikónové puzdrá vás potešia aj fotografiami vašich obľúbených jedál, motoriek alebo elegantnými zvieracími vzormi. Z našej novej etuo kolekcie krytov si zákazníci najviac obľúbili motívy drahých kovov a kameňov, ako je zlato, striebro, ale aj mramor doplnený o rôzne motivačné nápisy. Veľkej popularite sa tešia aj odolné knižkové obaly prinášajúce pocit bezpečia a komfortu – môžete ich totiž používať aj ako praktický stojan na mobil pri sledovaní videí a filmov.          

Vyberte si správne – rozhoduje aj stupeň ochrany 

Každý obal predstavuje trochu iný stupeň ochrany. Silikónové kryty síce ochránia zadnú stranu telefónu, ale o displej sa najlepšie postarajú knižkové puzdrá. Ak chcete ušetriť za ochrannú fóliu či tvrdené sklo na obrazovku, vyberte si obojstranné puzdro s transparentnou prednou stranou, ktorá zachováva všetky dotykové vlastnosti displeja. Veľmi odolné vlastnosti vám ponúkajú gumené obaly na Realme X2 Pro odolné voči pádom a skvele fungujú taktiež flipové vyklápacie puzdrá so spoľahlivým magnetickým uzáverom.       

Naštartuje sa s Realme X2 Pro 

Ak hľadáte smartfón za dobrú cenu a so všetkými modernými technologickými „vychytávkami“, lepšieho adepta ako Realme X2 Pro asi nenájdete. Hneď na prvý pohľad vás zaujme svojim štíhlym atraktívnym dizajnom doplneným o lákavé farby a Super AMOLED displejom certifikovaným inštitútom TÜV Rheinland. Pri seldovaní videí, seriálov alebo hraní hier vás nadchne aj jeho reproduktor Dolby Atmos Dual Speaker poskytujúci profesionálnu a certifikovanú kvalitu zvuku. Už skutočne nie je nad čím váhať.