Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme Pad Mini

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochráňte svoj tablet Realme Pad Mini

Ak svoj tablet beriete na dovolenky, pracovné cesty alebo každý deň do práce, asi ste si všimli, že sa môže veľmi rýchlo oškrieť, rozbiť alebo na ňom vznikajú nenápadné ale viditeľné ryhy či drobné škrabance. Zabráňte takémuto poškodeniu včas a vyberte si spoľahlivé puzdro na Realme Pad Mini. Ochráni vás pred známkami vonkajšieho poškodenia, pádmi a nárazmi, ale aj pred vlhkosťou a znečistením. Doprajte si kvalitnú ochranu pomocou knižkových obalov na tablet a získate nielen spoľahlivého spoločníka, ale dizajnový doplnok, ktorý doplní váš outfit aj pracovnú výbavu.

Knižkové puzdrá na Realme Pad Mini si zamilujete

Knižkové obaly na Realme Pad Mini si vás získajú hneď od prvej chvíle. Sú vyrobené z viacerých vrstiev, takže perfektne sedia na telefóne a ochraňujú ho z každej strany. Základnú vrstvu tvorí transparentný silikónový obal, do ktorého svoj tablet nasadíte. Vďaka presným rozmerom do neho tablet presne zapadne a budete mať istotu, že z neho nikdy nevypadne. Druhá vrstva obalu je potom vyrobená z ekokože so spodným podlepením pomocou hebkej látky. Tá zaručí, že je ku tabletu obal maximálne jemný a na povrchu elegantný. Uzatváranie pomocou magnetickej technológie je umiestnené na bočnej strane krytu tak, aby podporilo pohodlné otváranie a zatváranie obalu pomocou jemného zaklapnutia. Spoľahlivý magnet sa neotvorí bez vášho vedomia ani pri silnejších nárazoch. Ochrana tabletu vo vnútri je tak zaručená. Tieto puzdrá obsahujú aj presné výrezy na fotoaparát, bočné tlačidlá, senzory odtlačkov prstov, nabíjací port a ďalšie komponenty tabletu. Pri používaní tak tablet nie je potrebné vyberať z puzdra a vystavovať ho zbytočnému nebezpečenstvu. Knižkový obal navyše môžete využívať aj ako praktický stojan pri sledovaní online seriálov, filmov alebo pri videochatoch. Táto funkcia sa hodí hlavne pri dlhších cestách alebo pracovných povinnostiach.

Ako vybrať dokonalý dizajn puzdra na Realme Pad Mini?

Pri výbere tej správnej farebnosti a štýlu potlače svojho obalu by ste sa mali hlavne zamerať na svoje vlastné preferencie. Ak sa vám páčia pastelové farby a jemné motívy, stavte na obrázky rozkvitnutých lúčnych kvetov či iných prírodných potlačí z našej ponuky. Pokiaľ ste skôr minimalistom, stavte na jednoduché jednofarebné obaly z príjemnej ekokože vo svojom obľúbenom odtieni. Že máte veĺký zmysel pre humor a nebojíte sa to ukázať? Potom stavte na obaly s vtipnými nápismi alebo komiksové obaly, ktoré obsahujú zaujímavé kreslené skeče. Ak budú tablet používať menšie deti, pokojne vyberte obal spoločne s nimi. Iste sa im budú páčiť motívy kreslených postavičiek, zmrzlín, jednorožcov alebo ich obľúbených rozprávkových postavičiek. Pokiaľ naopak hľadáte kryt reprezentujúci pri dôležitých obchodných schôdzkach alebo pracovných jednaniach, zvoliť si môžete aj tlmené geometrické vzory či motívy dreva a iných prírodných materiálov. Že nič z toho nie je tak celkom pre vás? Výborne, potom sme práve pre vás navrhli funkciu tvorby vlastného krytu s použitím vlastných fotografií a grafiky. Stačí, keď do nášho online kreatívneho editora nahráte vlastnú fotografiu a postaráte sa o to, aby jej podstatnú časť nezakrýval výrez na fotoaparát alebo senzor odtlačkov prstov. Pridávať k nej môžete textové polia, obľúbené farby alebo ďalšie obrázky a fotografie. Pokojne si zo svojho krytu vytvorte motivačnú nástenku, na ktorej si budete vizualizovať svoje dlhodobé aj krátkodobé ciele. Alebo ho vyrobte ako osobný a praktický darček pre svojich blízkych.

Realme Pad Mini ako skvelý spoločník

Doprajte si prácu, zábavu alebo pokojné štúdium na cestách, v pohodlí domova alebo kdekoľvek sa vám to práve hodí. Tablet Realme Pad Mini vás plnohodnotne podporí a dopraje vám príjemný z&aac