+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme Pad 10.4

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Čo váš Realme Pad 10.4 potrebuje? Už len kvalitné puzdro

Ak vlastníte tablet Realme Pad 10.4, vybrali ste si skvelého spoločníka. Teraz by ste sa mali postarať o jeho pohodlie a bezpečnosť, aby mohol ešte dlho slúžiť na zábavu a prácu vám alebo vašej rodine. Ideálnym riešením je dopriať si odolné puzdro, ktoré tablet ochráni pred poškodeniami spôsobenými pádmi, otrasmi a nárazmi. Vaše zariadenie navyše ochránia aj pred poškodením spôsobeným vlhkosťou, prachom alebo inými nečistotami, s ktorými sa tablet dostáva do kontaktu pri každodennom používaní. Skvelú ochranu mu poskytnú knižkové puzdrá. Tie chránia Realme Pad 10.4 z každej strany, zozadu aj spredu. A bonus? Vyzerajú fantasticky!

Dokonalé knižkové obaly na Realme Pad 10.4

Knižkové obaly na tablety sú veľmi výhodným riešením hlavne kvôli ich vyklápaciemu krídlu. To ochraňuje obrazovku omnoho efektívnejšie, ako napríklad tvrdené sklo alebo ochranná fólia. Nikdy nemusíte mať obavy z toho, že by sa pri páde otvorilo. Jeho uzatváranie je zabezpečené pomocou magnetického uzáveru. Ten vďaka spoľahlivej technológii neotvorí obal nikdy inokedy, ako keď si to prajete. Výklopné krídlo knižkového puzdra na tablet môžete navyše používať aj ako praktický stojan. Hlavne keď na svojom zariadení sledujete filmy alebo seriály, hráte online hry alebo vediete dlhšie videochaty. Skvele sa hodí aj pri používaní sociálnych sietí alebo surfovaní na internete. Knižkové puzdro môže pri malých nákupoch nahradiť aj peňaženku a telefón – uložíte si do neho nákupný zoznam, platobnú kartu a nepotrebujete do ruky už nič iné. Jedinou otázkou zostáva, aký dizajn svojho puzdra si vyberiete?

Knižkové puzdro na tablet podľa vášho štýlu

Z našej širokej ponuky desiatok a stoviek vzorov, farieb a motívov si môžete vybrať to, po čom túži vaše srdce. Zvoľte napríklad knižkové puzdro posiate rozkvitnutými kvetmi alebo mramorový vzor doplnený o zlaté pásy hojnosti. Veľmi obľúbené sú u nás aj akvarelové motívy doplnené o ľahké trblietky či vintage a boho motívy pre jemné duše. Ak ste minimalistom, ideálne sa pre vás bude hodiť jednoduchší jednofarebný model knižkového puzdra v obľúbenom odtieni. Pre milovníkov cestovania sme si pripravili motívy obľúbených cestovateľských destinácií a pre športovcov u nás máme puzdrá s futbalovou, hokejovou, cyklistickou alebo plaveckou tematikou.

Vytvorte si kryt na Realme Pad 10.4 s vlastným motívom

Že si z našej ponuky nedokážete vybrať to pravé puzdro pre vás? Nezúfajte, my náročných zákazníkov priamo zbožňujeme! Práve pre vás sme si totiž pripravili možnosť vytvoriť si kryt na tablet presne podľa vašich predstáv. S použitím vlastnej fotografie, obľúbeného loga alebo motivačného motta. Všetko to zvládnete v našom online editore. Nemusíte si pritom nič sťahovať do telefónu či počítača a zaberať drahocenné miesto v pamäti. Jednoducho si do svojej online galérie pridáte fotografiu podľa vlastného výberu a pokračujete v tvorbe svojho vysnívaného obalu. O akú fotku by malo ísť? To záleží len na vás! Vyberte napríklad obrázok svojej lásky, domáceho miláčika alebo rozkošných ratolestí. Veľmi pekne bude vyzerať aj veľká fotografia celej vašej rodiny natiahnutá na celom obale. Môžete si však vybrať aj viac fotiek – jednu použijete na zadnú a jednu na prednú stranu tabletu. Alebo fotografií bude hneď niekoľko. Využite túto možnosť aj ako príležitosť k výrobe originálneho darčeku pre svojich blízkych na Vianoce alebo narodeniny. Uvidíte, že takýto nápad veľmi radostne ocenia.

Tablet pre celú rodinu: Realme Pad 10.4

Hľadáte skvelý tablet vhodný pre všetkých členov rodiny? Potom spravíte skvele, ak sa rozhodnete pre tablet Realme Pad 10.4. Ponúka totiž veľkú IPS obrazovku s uhlopriečkou 10.4 palcov a rozlíšením 2000 x 1200 bodov v kombinácii s 8 MPx prednou kamerou. Zdaný fotoaparát má rovnaké 8 MPx rozlíšenie, ktoré pre tablet celkom postačuje. Ďalej si s tabletom Realme Pad 10.4 môžete užívať aj 4 stereo reproduktory s technológiou Dolby Atmos pre skvelý zvuk pri sledovaní seriálov, filmov alebo hraní online hier.