CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme Narzo 50A Prime

Obaly pre Realme Narzo 50A Prime


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Realme Narzo 50, Realme Narzo 50i Prime, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Mobil v obale je omnoho hygienickejší

Vedeli ste, že na telefóne sa uchytí omnoho viac baktérií, ako na záchodovej mise? Je to spôsobené tým, že svoj mobil chytáme do rúk omnoho častejšie. A áno, aj po použití toalety, po ceste autobusom, pri nákupoch, kde chytáme napríklad nákupné vozíky, v práci či pri hre s deťmi na vonkajších ihriskách. Pri každej z týchto situácií sa na mobil usádzajú milióny baktérií a vírusov, ktoré môžu byť zvlášť v tejto dobe pre náš organizmus škodlivé. Dezinfekcia telefónu pritom nie je až taká jednoduchá. Len málo modelov totiž môžete beztrestne vykúpať vo vode a mydle. Na druhú stranu kvalitný silikónový obal môžete takto čistiť aj každý deň. Bez obáv zo zošúchania jeho potlače alebo iného opotrebenia. Pokiaľ by ste chceli byť ešte dôslednejší, používať pokojne môžete aj dezinfekčné obrúsky alebo antibakteriálne gély. Tie sa postarajú o čistotu vášho smartfónu aj jeho krytu, a tým aj o vašu vlastnú pohodu. Nehovoriac o tom, že z nich veľmi jednoducho zotriete aj mastné odtlačky prstov, prach alebo iné nečistoty. Všetky, ktoré by mohli vášmu telefónu uškodiť a vám vyrobiť zbytočné vrásky na čele.

Vyberajte, preberajte a rozhodujte. Veď ide o váš kryt na Realme Narzo 50A Prime

Áno, sme si toho vedomí. V našom e-shope vám ponúkame niekedy až nepreberné množstvo obalov na Realme Narzo 50A Prime. Ale to len preto, aby sme sa uistili, že vždy nájdete to, čo vám vyhovuje. Pokiaľ však nechcete nad výberom presedieť dlhé hodiny, dáme vám malý tip: zavrite si oči a predstavte si nachvíľku svoj ideálny kryt na telefón. Tak. Ako vyzeral? Bol to jednoduchý silikónový model alebo naopak zatvárací knižkový kryt s koženkovým povrchom, do ktorého si pohodlne vložíte aj platobnú kartu? A akú mal farbu? Pastelové odtiene sú v poslednej dobe veľmi obľúbené, ale pre pánov sa ideálne hodia aj tmavšie farby či materiály ako ekokoža alebo imitácie dreva a gravírovaných kovov.

Najnovší trend: kryt s vlastnou potlačou

Mnoho influencerov a známych osobností sa s nimi už dávno prezentuje na svojich zrkadlových selfie záberoch – obaly s vlastnou fotografiou sú hitom posledných sezón, ktorý si obľúbilo aj množstvo našich zákazníkov. A prečo nie? Kryt s vlastnou potlačou na Realme Narzo 50A Prime o vás napovie, že ste iný ako ostatní. Máte svoju hlavu a neuspokojíte sa s riešením pre davy iných používateľov. Navyše tento typ obalu nezískate len za 3 klinutia v našom e-shope. Musíte sa o jeho prípravu sami postarať. Najprv musíte nájsť fotografiu, ktorá by sa na tento účel hodila. Potom si ju nahráte do nášho online grafického editora. Upravujete ju akoby priamo na telefóne až dovtedy, kým s výsledkom nie ste spokojní. Pozor si dávajte hlavne na to, aby významnú časť fotografie (napríklad vašu tvár) neprekrýval výrez pre zadný fotoaparát telefónu. Následne môžete do fotografie doplniť menšie obrázky alebo textové polia. A až po finálnej kontrole nám zaslať svoj motív. My sa na oplátku za vašu snaživosť a nasadenie budeme venovať vašej požiadavke hneď na ďalší pracovný deň.

Krásny displej aj výkonná batéria. To je Realme Narzo 50A Prime

Najväčšie lákadlo telefónu Realme Narzo 50A Prime? Určite 6,6-palcový IPS displej s Full HD+ rozlíšením a až 128GB úložisko. Okrem nich sa môžu používatelia tešiť aj na krásne slabomodré prevedenie tela telefónu či na 50 MPx fotoaparát doplnený o 2 + 2 MPx portrétny a makro snímač. K tomu výkonná 5 000 mAh batéria, ktorá je však doplnená o klasické 18W nabíjanie – na plné nabitie mobilu si tak počkáte pokojne aj dve hodiny. Tento mobil sa tak hodí hlavne pre mladých objaviteľov, ktorých viac ako dokonalé funkcie či výkonnosť zaujíma priestor na vymakané fotografie a možnosť zdieľať svoj obsah so svetom.