+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme Narzo 30A

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochrana smartfónu ako základ trvácnosti zariadenia

Chceli by ste, aby vám smartfón Realme Narzo 30A vydržal omnoho dlhšie ako predošlé telefóny, ale zároveň sa nechcete obmedzovať pri jeho používaní? Potom je ideálne staviť na kvalitnú ochranu, akú vám dopraje len kvalitný obal na telefón. Zariadenie pred ním bude v bezpečí od mechanických poškodení, ako sú vrypy, škrabance, preliačeniny alebo praskliny a taktiež sa k nemu nedostane vlhkosť, prach, nečistoty či mastné odtlačky prstov. Pokojne so smartfónom môžete zmoknúť, čistiť ho každý deň dezinfekciou, pokladať na nerovné povrchy alebo nosiť v kabelke spoločne s kľúčmi a mincami. Zachová si svoj pôvodný vzhľad aj funkcie na veľmi dlhý čas. Čo je však ešte lepšie, naozaj dobrý obal podčiarkne váš štýl, slúži ako módny doplnok a vykúzli vám úsmev na tvári. Vyberte si motívy zvierat, ktoré naozaj milujete, doprajte si nosiť na telefóne svoju obľúbenú dovolenkovú destináciu alebo si jednoducho vytvorte obal podľa svojej fantázie.

Obal na smartfón vám prinesie množstvo výhod

Kryty na telefóny Realme Narzo 30A od etuo.sk vám prinesú k ich používaniu hneď niekoľko výhod. Ich materiály, ako je termoplastický polyuretán (tzv. TPU), silikóny, ekokoža alebo tvrdené plasty, pôsobia veľmi jemne smerom k telefónu a veľmi odolne k okoliu. Naviac sú príjemné na dotyk a mnohé z nich bránia vyšmyknutiu zariadenia z ruky. Každý obal perfektne sadne na váš Realme Narzo 30A. Či už svojimi rozmermi alebo výrezmi na fotoaparát, nabíjací port, reproduktory alebo ďalšie externé komponenty. Telefón tak pevne prichytí a nehrozí mu riziko vypadnutia rovnako ako sa nemusíte obávať ani toho, že by ste ho za akýchkoľvek okolností museli dávať dole. Veľmi trvanlivé farby tlačené kvalitnou bodovou tlačou zaistia, že obal vydrží vo svojej pôvodnej podobe aj časté umývanie rovnako ako UV žiarenie či pôsobenie dezinfekčných prostriedkov. Ak si z našej ponuky vyberiete knižkový kryt, získate s ním aj dokonalú ochranu displeja. Vďaka kombinácii výklopného mechanizmu a jeho uzatváraniu na magnet sa totiž stane, že aj keď vám telefón vypadne na zem, nepoškodí sa. Magnet sa samovoľne neotvára a telefón tak ostáva bezpečne obalený v odolnom obale. Tento kryt má navyše veľkú výhodu v tom, že sa dá používať aj ako praktický stojan pri sledovaní videí, seriálov alebo filmov. Pokiaľ však stavíte na silikónové puzdro, získate kompaktnejšieho spoločníka, ktorý nezaberie ani o milimeter naviac. Vďaka bočným hranám vystúpeným o niekoľko milimetrov nad povrch obrazovky máte istotu, že sa displej nedotýka nijakého rovného povrchu. Bez obáv tak môžete telefón položiť smerom na obrazovku aj na pracovný stôl či na rovnú zem.

Dizajn, ktorý si na obale na telefón zamilujete

Prajeme si, aby ste sa s našimi obalmi na telefón Realme Narzo 30A skvele bavili. Práve preto na nich nehľadíme ako na povinné doplnkové príslušenstvo k mobilu, ale skôr ako na prostriedok vyjadrenia vašich pocitov, štýlu a nálady. Práve preto vám prinášame nekonečné množstvo možností, ako môže váš kryt vyzerať. A keď hovoríme o nekonečne, myslíme to doslova. Ak si totiž nedokážete vybrať z našej širokej ponuky dizajnov, môžete si kryt navrhnúť podľa vlastnej fantázie. Dajte si na neho svoju fotografiu, obľúbené motto alebo čokoľvek iné, čo vás vždy poteší.

Realme Narzo 30A so skvelou výdržou

Smartfón Realme Narzo 30A vás svojim prepracovaným dizajnom a príjemným vzhľadom zaujme hneď na prvý pohľad. Ponúka veľkú 6,5-palcovú IPS LCD obrazovku s rozlíšením 1 600 x 720 pixelov a pomerom strán 20 : 9. Tým najzaujímavejším prvkom je však jeho neuveriteľne silná batéria s kapacitou až 6 000 mAh. Pokojne vám tak vydrží aj 3 dni používania bez potreby nabíjania. Navyše ponúka možnosť rýchleho 18W nabíjania či reverzného nabíjania, ktoré je dnes obrovskou výhodou. Telefónu nechýba ani kvalitná dvojitá kamera s rozlíšením hlavného snímača 13 MPx či senzor odtlačkov prstov a Glonass.