+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme Narzo 30 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Puzdro na telefón by nemalo chýbať ani vám. Zistite, prečo

  Mobilné telefóny sú dnes vyrábané s veľkým dôrazom na najnovšie technológie a prepracovaný dizajn, ale s minimálnym zmyslom pre bezpečnosť. Smartfóny tak začíname používať v naozaj krehkom stave s obrovským rizikom, že nám pri každodennom používaní vypadnú z ruky, oškrú sa alebo dokonca celkom rozbijú. Osobitnou kategóriou poškodení sú potom obliatia kávou alebo pády do vody či spomalenia zariadenia v dôsledku pôsobenia prachu a nečistôt. Ochráňte sa pred všetkými týmito nepríjemnými situáciami používaním odolného obalu na telefón a doprajte svojmu zariadeniu dlhšiu životnosť, ako kedykoľvek predtým.    

Užívajte si výhody obalu na telefón

  Kryty na telefón vám prinášajú množstvo benefitov. Okrem toho, že sa už nemusíte báť o rozbitie a poškodenie svojho smartfónu Realme Narzo 30 5G je toho omnoho viac. Kvalitné obaly totiž neochraňujú len vonkajšiu časť zariadenia. Vďaka tomu, že dokážu tlmiť nárazy a pády ochraňujú aj vnútorné komponenty zariadenia, ktoré sa menej opotrebovávajú a vydržia tak v bezchybnom stave omnoho dlhšie. Puzdrá z mobilu nemusíte dávať nikdy dole, pretože sa skvele prispôsobia tvaru aj funkciám zariadenia. Obsahujú presné výrezy na nabíjacie porty, slúchadlá či bočné tlačidlá a senzory odtlačkov prstov, a tak s nimi máte úplnú slobodu používania svojho telefónu. Aj keď zvolíte obaly len na zadnú a bočné strany zariadenia, získate s nimi ochranu displeja. To všetko vďaka tomu, že bočné hrany o pár milimetrov vystupujú nad okraj obrazovky, a tak nedochádza k fyzickému kontaktu medzi rovnými povrchmi a prednou časťou vášho smartfónu. Telefón sa tak nepoškodí ani pri páde na chodník či pri pravidelnom pokladaní na povrch pracovného, jedálenského alebo nočného stolíka. Obaly sú taktiež veľmi príjemné na dotyk a v ruke sa dobre držia. Ba čo viac, ochránia vás aj pred vyšmyknutím smartfónu z ruky, pretože mnoho z nich má špeciálne ergonomicky prepracované telo.   

Ako si vybrať ten správny kryt na mobil

  Výhody používania obalov na telefón Realme Narzo 30 5G už poznáte. Najväčším benefitom je však to, že obaly vyzerajú na mobile absolútne dokonale! Vyberte si preto kryt, ktorý bude ladiť s vašim štýlom a perfektne ho doplní. Na výber u nás máte z mnohých možností. Číslom jeden sú u nás práve teraz ultra pružné a prispôsobiteľné silikónové obaly série Soft Flex Design. Tie ponúkajú možnosť vybrať si farbu okrajov aj obrázok podľa vašich preferencií. Obal si teda doladíte presne podľa toho, čo sa vám najviac páči. Napríklad motív ruží doplníte o červené okraje, alebo čierny mramor o jemne šedasté odtiene. Možností je nespočetné množstvo. Ak hľadáte naopak niečo jednoduchšie a „menej nápadné“, siahnite po obaloch typu Ultra Slim Design. Tieto transparentné kryty s jemnými motívmi nechajú naplno vyniknúť dizajn vášho mobilu a zároveň ho doplnia o príjemné obrázky kvetín, exotického ovocia, zvierat, cestovateľských destinácií alebo geometrických vzorov. Pokiaľ ste skôr klasik a aj menšie obrázky sú pre vás ako „päsť na oko“, siahnite po minimalizme par excellence. Ukážu vám ho plne transparentné silikónové obaly z kolekcie Ultra Slim. Vášmu telefónu Realme Narzo 30 5G nepridajú ani centimeter navyše, krásne zvýraznia jeho originálny dizajn, ale zároveň ho plnohodnotne ochránia pred akýmkoľvek poškodením.     

  Kvalitný smartfón Realme Narzo 30 5G

  Smartfón Realme Narzo 30 5G je vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu a pripojiteľnosti k najrýchlejšej 5G sieti veľmi zaujímavým produktom v nižšej strednej triede telefónov. Získate s ním skvelý, jasný a citlivý displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, skvelé fotografie a videá hlavne cez deň a taktiež dobrú výdrž batérie po niekoľko hodín bez nutnosti nabíjania. Plusom sú taktiež dve Nano SIM a pamäťová karta pre rozšírenie pamäti. Skvele optimalizovaný systém a pomer ceny s výkonom z neho pre vás spraví skvelého spoločníka.