CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme GT Neo 2

Obaly pre Realme GT Neo 2


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Realme GT Neo 3, Realme GT Neo 3T, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryt na Realme GT Neo 2 zachová hodnotu zariadenia

Viete, aký je hlavný rozdiel medzi telefónom, na ktorom jeho používateľ nosí obal a tým, ktorý ho nemá? Škrabance, vrypy, preliačenia a vlásočnicové prasklinky. Voľným okom nemusia byť ani poriadne viditeľné, ale každá z nich neuveriteľne zníži hodnotu vášho zariadenia. Preto je viac než múdre nosiť na telefóne neustále odolný kryt, ktorý ho chráni pred týmito nenápadnými poškodeniami vo dne aj v noci. Puzdrá sa okrem ochrany vonkajšieho krytu zariadenia starajú navyše aj o bezpečnosť krehkých vnútorných komponentov. Tým, že mnohé z nich majú schopnosť absorbovať energiu nárazu alebo pádu, šetria softwarové vybavenie mobilu a predlžujú tak životnosť vášho zariadenia. Svoj mobil môžete s obalom využívať dovtedy, kým to bude pre vás príjemné – a potom ho nepoškodený predáte za skvelú cenu! To sa už oplatí, však?

Poznáte výhody odolných obalov na Realme GT Neo 2?

Silikónové, TPU aj plastikové kryty chránia celý povrch telefónu, aj keď sa to tak na prvý pohľad javiť nemusí. Vďaka tomu, že o niekoľko milimetrov presahujú cez okraj displeja, totiž nedochádza k fyzickému kontaktu medzi obrazovkou a rovnými povrchmi. Tak sa stane, že sa obrazovka nepoškriabe pri kontakte s pracovným stolom, podlahou alebo rovným chodníkom. Pokojne si tak pokladajte svoj telefón displejom smerom dolu a zachovajte si svoje súkromie. Obaly sú súčasne veľmi príjemné na dotyk a skvele sa držia v ruke. Celým svojim povrchom priľnú na telefón, takže sa od neho neodlepia bez toho, aby ste si to sami želali. Keďže sú maximálne flexibilné, častou manipuláciou sa nenatiahnu ani nestratia svoj tvar. Naopak na telefóne držia rovnako dobre po dlhé mesiace a roky. Veľkou výhodou je aj kvalitná bodová tlač motívov na zadnú stranu obalu. Farby sú vďaka nej odolné voči zoškrabaniu, vyblednutiu, zmenám v čase aj rozpraskaniu. Na obale vám vydržia nepoškodené po celý čas používania, aj keď ho pravidelne dezinfikujete či umývate pod prúdom tečúcej vody. Najväčšou pridanou hodnotou našich obalov sú však ich originálne dizajnové prevedenia, ktoré sú dostupné v rôznych vyhotoveniach. Viete už ,ktorý model sa bude najlepšie hodiť práve pre váš telefón?

Dolaďte svoj mobil do chladnej dokonalosti

Podarí sa vám to so štýlovými obalmi od etuo.sk. Len si predstavte svoj telefón odetý v chladnom zelenom mramore doplnenom o zlaté pásy alebo bordové akvarely, ktoré mu dodajú špecifickú iskru. Ponúkame vám na výber z viac ako stovky obalov, ktoré sú navrhnuté presne na mieru vášmu zariadeniu. Pokiaľ sa vám páči minimalistický štýl a chceli by ste nechať vyniknúť hlavne originálny dizajn svojho mobilu, stavte na priesvitný kryt kolekcie Ultra Slim. Mobil tesne obopne a bez kompromisov ho veľmi nenápadne ochráni pred akýmkoľvek poškodením spôsobeným pádom alebo nárazmi. Chcete jeho priesvitný výzor trochu okoreniť? Potom si vyberte transparentný obal s jemnými prírodnými, ktorý nijako nenaruší vzhľad telefónu, ale doplní ho o príjemný detail. Skvelú ochranu vám poskytnú aj silikónové kryty série Soft Flex Design. Majú obrovskú výhodu v tom, že si pri nich môžete zladiť vybraný motív s farbou podkladového silikónu. K rozkvitnutému ružovému motívu si tak môžete doladiť ružovkastý, biely alebo rovno červený odtieň silikónu. Zvoľte si farby ako tón v tóne alebo sa zamerajte sa kontrasty a zaujímavé farebné efekty.

Originálny Realme GT Neo 2 pre mladých

Telefón Realme GT Neo 2 je pre vás, pokiaľ milujete originalitu, moderné funkcie a príjemný dizajn. Prinesie vám prehľadný AMOLED displej s uhlopriečkou 6,62 palcov a Full HD+ rozlíšením, ktorý ponúka veľmi dobré farebné zobrazenie a hodvábne lesklý povrch príjemný na dotyk. Zároveň môžete smartfón odomykať pomocou vstavaného senzoru odtlačkov prstov. S Realme GT Neo 2 si pokojne vychutnáte aj náročnejšie aplikácie alebo online hry – to všetko vďaka osemjadrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 870 v kombinácii s 8 GB operačnou pamäťou.